06.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

В Київській обласній держадміністрації відзначать «День фізичної культури і спорту в Україні»

Вже стало доброю традицією щороку відзначати досягнення спортсменів, тренерів, функціонерів, громадських діячів та інших працівників спортивної галузі Київської області на честь професійного свята.

Цей рік не став виключенням. 8 вересня 2017 року в Київській обласній державної адміністрації відбудеться обласний урочистий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту в Україні.

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган та голова Київської обласної ради Ірина Старикова вітатимуть видатних спортсменів, тренерів  та представників спортивної спільноти Київщини. А почесними грамотами та подяками відзначить начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв. «Завдяки вагомому особистому внеску кожного у розвиток фізичної культури і спорту Київської області ми маємо спортивні досягнення на вітчизняній і міжнародній аренах. Вдячний всім небайдужим за активну громадянську позицію, високий професіоналізм та сумлінну працю» – прокоментував досягнення колег Сергій Олександрович.

На заході очікується близько 400 спортсменів, тренерів, функціонерів, громадських діячів та інших працівників спортивної галузі Київської області, які будуть представлені до нагородження. Крім спортивної спільноти очікуються почесні гості урочистого заходу та представники преси.

З повагою, прес-служба Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації