28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

До Дня міста — новий парк і футбольне поле

Влас. інф.
ФОТО – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Зниження температури і незначні опади не вплинули на темп робіт на теренах комунальної галузі міста, а навпаки дозволили набрати запланованих обертів. Що ж нового і корисного для громади з’явилося за кілька останніх тижнів.
Мешканці будинку № 4-а по вул. Київській відзначили, що біля багатоповерхівки з’явилися нові і відремонтовано існуючі тротуари.
В ці дні працювала комісія з виявлення сухих аварійних дерев. Було вирішено по завершенні свята знову запросити фахівців — іванківських лісників, які вилучать ці сухостої, якими б вони великими не були.
Тривала підготовка до в’їзду будівельних організацій на території дошкільних навчальних закладів «Ластівка» і «Чебурашка». Зокрема, по останньому вирішено зробити заїзд з боку вул. Шкільної, щоб не заважати дітям на прогулянках.
Розпочалося будівництво паркової зони між будинками №№ 8, 12 по вул. Набережній. Так, тут запланована заміна старих тротуарних плит на більш сучасні матеріали, будуть встановлені нові лавочки, декоративне освітлення тощо. Паралельно триває побудова нового сучасного футбольного поля за адресою: вул. Дніпровська, 7. Є намір ці два пускові об’єкти ввести у постійну експлуатацію у День міста, що відбудеться останньої неділі вересня.
Днями також міськвиконком отримав позитивні висновки з облаштування безпечних пішохідних переходів на вулицях у восьми людних місцях Вишгорода. Це, власне, переходи біля шкіл на центральних вулицях. Там, на металевих стійках буде змонтоване додаткове освітлення, нанесено червоно-білі смуги, встановлено додаткові дорожні знаки. Всі ці роботи будуть завершені протягом місяця.
Літній погожий час дозволив багатьом вишгородцям зайнятися ремонтом квартир, погребів та підсобних приміщень. А звідси біля сміттєвих контейнерів — накопичення великого негабаритного сміття.
— Ми контролюємо цю ситуацію, — пояснив заступник міського голови Ігор Свистун. — Якщо у минулому місяці негабаритного сміття було небагато, то зараз його об’єм зріс утричі. На жаль, не завжди встигаємо прибрати. Буває так, що вдень все вивезли, а на ранок гора з віконних рам, старих дверей. Плюс є проблеми із транспортуванням негабаритів, бо спеціалізованих полігонів під це сміття немає.
Триває реконструкція хоча і короткого, але дуже важливого проїзду між вулицями Шолуденка і Дніпровською. Тут з’являться нові тротуари, а проїжджа частина стане ширшою.
Завершується будівництво нового тротуару по вул. Межигірського Спаса в районі музею гончарства. В тому ж районі завершено мощення подрібненим асфальтом заїзду до гаражів. Повне асфальтування цієї дороги склало б не менше 1,5 млн грн. Втім, добре закоткований проїзд уже став зручним і безпечним для руху, особливо у зимовий період. Паралельно було відновлено систему відведення води, почищено колектор, упорядковано канаву тощо.
Таким чином напередодні великого державного свята — Дня Незалежності — комунальні роботи виконувалися з випередженням. То ж свято наші комунальники зустрічатимуть з почуттям виконаного обов’язку.