28.07.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Літо, спорт, розваги у «Smile park»

 

Трохим ІВАНОВ

Нещодавно в чудовому «Smile park» відбувся День відкритих дверей. Основною програмою стали змагання з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок. У них взяли участь команди з Нових Петрівець, Немішаєвого, Демидова, м. Києва та м. Вишгорода, які змагалися по коловій системі, зігравши по чотири гри. Підрахувавши всі залікові бали, призові місця розподілились наступним чином:
1. Роман Пазухін/Слава Мельник (Вишгород/Тетіїв).
2. Роман Чилій/Сергій Сакір (Нові Петрівці/Вишгород).
3. Володимир Журавський/Тимофій Мінгалєєв (м. Вишгород).
4. Віктор Панов /Василь Марченко (м. Вишгород).
5. Артем Клокун/Родіон Денисенко (Немішаєво).
Змагання пройшли в товариській атмосфері. За останній рік дуже додали в майстерності Роман Пазухін, Сергій Сакір та Тимофій Мінгалєєв, тому всі вони потрапили на п’єдестал пошани, зібравши медалі всіх кольорів.
Також хочеться відзначити команду Немішаєво, яка є постійним учасником змагань. І ПрАТ «Укргідроенерго», яка виборола срібло і бронзу у змаганнях з пляжного волейболу.
Кожен учасник насолоджувався грою. Всі залишились у позитивному настрої.
Дуже гарно себе показали усі команди – жінки і чоловіки мали чудову фізичну підготовку, а головне – бажання перемагати та чудово проводити час.
Того дня в парку можна було пограти з дітьми, насолодитись смачними пригощаннями, цікаво провести час із аніматорами, взяти участь у різного виду квестах та просто чудово відпочити із сім’єю.
Організатори «Smile park» щоразу вигадують щось нове для того, аби відвідувачам будь-якого віку було цікаво. Тут з радістю чекають на кожного.
Змагання відбулися за підтримки Вишгородського міського голови Олексія Момота та його заступника Трохима Іванова.