21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Презентація 3D-малюнку “Літаюча чайка”

24 серпня, на набережній міста Вишгород відбудеться унікальна подія – урочисте відкриття та презентація 3D-малюнку на асфальті під назвою «Літаюча чайка». Спільний арт-проект ТМ KOMPOZIT та молодого українського художника Володимира Пастушака, за підтримки мера Вишгорода Олексія Момота, стане першим подібним проектом реалізованим в місті, та буде приурочений до Дня Незалежності України. 

«Ми сподіваємось, що даний арт-об`єкт, стане не лише окрасою та родзинкою Вишгороду, але і послужить нагадуванням містянам про те, що наша країна обов’язково підніметься над всіма негараздами, і немов та чайка, закружляє у легкому та красивому польоті нових можливостей та успішних звершень»,- каже засновник та генеральний директор ТМ KOMPOZIT Дмитро Остапенко.

Протягом шести днів, з 18 по 23 серпня, художник Володимир Пастушак, буде створювати картину на набережній міста. Він один iз небагатьох митців сучасностi, який пише у всiх можливих технiках i жанрах, та створює витвори мистецтва з найрізноманітніших матеріалів. Проте, особливий успiх Володимиру принесли саме 3D-малюнки, які відрізняються неповторним почерком та авторським стилем.

Вже 24 серпня за участі мера Вишгорода Олексія Момота та запрошених українських зірок, відбудеться святкова презентація ексклюзивного 3D- зображення від автора. Всі бажаючі матимуть можливість не тільки побачити малюнок на власні очі, але і сфотографуватися на ньому.

Запрошуємо всіх поринути в неймовірну атмосферу свята, отримати позитивні емоції і яскраві фото!