05.02.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Наркомани — на будові

nark

14.08.17р. близько 14.30год. нарядом поліції охорони “Безпека життя” на одній з недобудов у місті Вишгороді затримано чотирьох осіб, які вживали наркотичні речовини іньєкційним шляхом. Вилучені на місці шприци медичні з прозорою речовиною направлені для проведення експертного дослідження.
Слідчими ВВП відкрито кримінальне провадження згідно ст. 309 ККУ (незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин без мети збуту).
Працівниками Вишгородського відділу поліції ведеться постійна посилена робота з виявлення злочинів пов’язаних з незаконним обігом та вживанням наркотиків. Так, з початку 2017 року в районі зареєстровано 84 кримінальні провадженя пов’язані з незаконним обігом наркотиків. Проводяться відповідні оперативні заходи. 
Однак, в групі ризику залишаються підлітки, які можуть піддатися впливу поганої компанії. Неповнолітні жителі району вже потрапляли у поле зору поліцейських. Тут варто нагадати, що на відміну від більшості інших кримінальних правопорушень, за вживання, виготовлення, носіння чи зберігання наркотичних речовин о ст несе відповідальність з доволі раннього віку. 
Поліцейські сектору ювенальної превенції поліції Вишгородщини систематично проводять профілактично-просвітницькі заходи серед школярів,особливо наголошуючи про небезпеку вживання наркотиків і психотропних речовин, алкоголю та тютюнопаління. 
Крім того, слід відмітити що питанням боротьби з наркоманією опікується Управління протидії наркозлочинності. З 1 січня 2017 року відділ працює у складі Головного Управління Національної поліції в Київській області. На рахунку вказавного Управління не одне резонансне затримання. 
Наркоманія – це не розвага, а небезпечна хвороба і на жаль не кожному вдається вирватись з її полону, який може призвести до смерті в молодому віці.