08.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Операція “Мігрант”

В рамках загальнодержавних профілактичних заходів, протягом серпня 2017 року,на території Вишгородського району правоохоронці спільно з працівниками Державної міграційної служби проводять операцію під умовною назвою “Мігрант”.
Метою профілактичних заходів є: встановлення іноземних громадян та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України, виявлення та притягнення до відповідальності осіб цієї категорії, які, проживаючи в регіоні на законних підставах, вчиняють правопорушення, встановлення місцезнаходження іноземців, яких розшукують правоохоронні органи інших держав за вчинення кримінальних правопорушень. Під час відпрацювання території особлива увага спрямована на автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, які ними керують. Посилено контроль за особами, які здійснюють незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України автотранспортом.
Шановні громадяни! Якщо вам відомо про факти вчинення іноземцями та особами без громадянства правопорушень, повідомляйте про це поліцію за номером “102”.