30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

На варті безпеки і порядку

Влас. інф.

4 серпня  у День Національної поліції України Вишгородський міський голова Олексій Момот привітав кращих поліцейських райвідділу, а в їх особі – всіх їхніх колег.
Мер акцентував увагу на важливості роботи поліцейських, їхній ролі у підтриманні правопорядку і спокою мешканців міста, а також вручив Подяки за високі показники у роботі, сумлінне ставлення до виконання обов’язків та з нагоди 2-ї річниці Дня національної поліції України капітану Ігорю Молчанову, лейтенантам Дмитру Кальченку, Ярославу Срібному, Руслану Бутейцю, Вікторії Тимошенко, Юрію Саєнку, старшому сержанту Олександру Войтенку та слідчому Леоніду Поперєву.
Нагадаємо, свято було встановлено, «враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…», згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693/2015, та відзначається щорічно 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію».

 

За два роки Національної поліції України розкрито понад 300 тисяч злочинів, затримано 180 тисяч злочинців. Національна поліція має більше 40% довіри громадян. За кожною цифрою і досягненням – люди, які насправді і є найбільшим надбанням, бо саме вони рухають реформу та будують нову, сучасну, європейську поліцію.
Ми переймаємо кращий світовий досвід та навчилися працювати під обстрілами терористів і знешкоджувати диверсійно-розвідувальні групи. Поліція подолала кризу та пройшла перший етап – перезавантаження. Так, шлях змін не буває без помилок, і боротьба з корупцією у наших лавах триває. Але ми свій вектор розвитку визначили, і повернення назад уже не буде. Це доводять своєю щоденною службою наші поліцейські, бо історію нової поліції пишуть звичайні патрульні, дільничні, оперативники та слідчі з усіх куточків країни.
Сергій КНЯЗЄВ, голова Національної поліції України