28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Індикатор «суперовості» — щаслива дитина

 

Софія ЧЕРНЕЦЬКА,
Божена ФЕДОРОВА,
Єлисей КАБАНЕЦЬ,
учасники табору «SaltyDog».

Насолода від купання, гарячий пісок, засмаглі обличчя, облущені носи, вечір біля вогнища під зоряним небом, замріяний сон у наметі… — усього цього вдосталь у літньому вітрильному таборі «SaltyDog».
Липень. Надворі спека і палюче сонце. А в нашому таборі — рай, бо ми знаходимося в яхт-клубі «Енергетик» на березі Київського водосховища і навколо нас — сосновий ліс. То ж весело і цікаво, творчо і завзято, корисно і повчально проходить четверта зміна у таборі.
З приходом довгоочікуваного тепла можна вдосталь накупатися, засмагнути, відпочити на пляжі, позмагатися на спортивному майданчику, помандрувати під вітрилами на яхтах та покататися на катамарані. Захоплюючі ігри, біганина, сміх дітей, чудовий настрій, щасливі обличчя — цього вистачає щодня. А ще – цікаві майстер-класи, складання казок, власні вистави, веселі спартакіади, казкові квести з Бабою Ягою та пошуками скарбів.
Кілька разів за зміну ходили до лісу в турпохід. Туризму тут приділяють неабияке значення. Дітей навчають орієнтуванню на місцевості, складанню карт, вчать розводити різні види багаття, будувати курені. Дехто вперше в житті сам викладав та розпалював багаття. Вчилися й гасити його за всіма правилами безпеки, щоб не залишилося розпечених полінець, – тут прищеплюють любов та бережне ставлення до навколишнього середовища.
Неділя — традиційний батьківський день. Аби він пройшов цікаво, влаштували справжній квест із батьками. Важко сказати, хто був у більшому захваті — діти чи їхні батьки. Відбулася цікава вікторина, потім — ярмарок, де батьки могли навчитися плести браслети, в’язати морські вузли, придбати гончарні витвори дітей. Для бажаючих – послуги ворожок та масажистів, майстрів розмальовок тату. На завершення дня діти показали шоу талантів і зіграли виставу-казку, яку написав їхній вожатий Ігор. Батьки дуже задоволені, що діти не тільки фізично загартовуються, а ще й творчо розвиваються.
…Цікавою була подорож на яхті до Межигір’я. Кожна зміна літнього вітрильного табору «SaltyDog» обов’язково відвідує Кінологічний центр Межигір’я та зоопарк. Цього разу ми не лише гралися з улюбленими собаками, а ще й купалися з ними під великими поливалками. Промоклі наскрізь, але веселі та щасливі поверталися до табору.
…Тут діти пробують себе у вітрильній справі, вивчають теоретичні ази та ходять по Київському водосховищу на спеціально облаштованій яхті. Досвідчені капітани надали нам можливість не тільки пройтися під вітрилами на своїх суднах, а й провели навчальні заняття із улаштування яхти та її керування. Кожен міг спробувати себе у ролях рульового та шкотового і повправлятися з вітрилами.
Що про табір каже вожатий Ігор Шалай:
– Особисто моє відчуття — це радісна втома! Працюючи зі своєю командою, отримав багато корисних навичок, прив’язався до своїх непосид, а вони – до мене. Це допомогло відкрити їх творчі здібності.
А що говорять батьки?
Валерія Герасименко:
– Молодці! Поважаю за такий підхід до дітей та їх виховання. Це місце захоплює. Вдячна вам за такий активний відпочинок.
Марина Левадна:
– Табір — супер! Індикатор «суперо-вості» — моя щаслива дитина!
Табір розташований за Вишгородом, на базі яхт-клубу «Енергетик».
Тут чекають дітей від 6 до 16 років: 5 зміна (01.08 – 10.08), 6 зміна (15.08 – 24.08).
Деталі за тел: +38 (095) 468-84-98, +38 (093) 387-76-47, Вікторія.