28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Кримінальна відповідальність за наркотичні речовини

 

Вишгородський відділ поліції

У понеділок 10 липня 2017 року на одній з вулиць селища Димер працівники ГРПП затримали жінку, у якої при поверхневому огляді виявили 2 поліетиленові пакети з порошком білого кольору вагою 1 гр., зовні схожого на амфетамін. Для з’ясування обставин жінку доставили до ВВП. Затримана пояснила поліцейським, що зберігала наркотичний засіб для власних потреб. 
Тієї ж ночі, у селі Ясногородка патрульні поліцейські зупинили автомобіль за порушення ПДР. У водія і пасажира транспортного засобу при поверхневому огляді виявлено 4 згортки з фольги, в яких знаходилась порошкоподібна речовина білого кольору .Один із молодиків підтвердив, що в пакунках амфетамін для особистого вживання.
У двох випадках наркотичні речовини вилучено і направлено на експертизу. 
За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.309 ККУ (зберігання наркотичних засобів без мети збуту). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років чи арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років чи позбавлення волі на той самий строк. 
Досудове слідство триває.

Поліція вкотре звертається до батьків!!!Пам’ятайте:амфетаміни часто є першими наркотичними засобами, якими починають зловживати молоді люди з метою підвищення впевненості в собі,енергійності та подолання сонливості.Вживання амфетаміну швидко спричиняє залежність, Знаходячись під його впливом, людина схильна переоцінювати власні можливості, виникає почуття могутності, переваги над усіма, що призводить до агресивної поведінки. А от кримінальна відповідальність наступає вже при вилученні 0,15 г. згаданої наркотичної речовини.Будьте спостережливими і увжними до своїх дітей.