26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Я дякую усій команді табору МАН за відмінний відпочинок, влаштований нам…»

Саме такими рядками закінчується вірш, написаний Заїкою Миколою під час перебування на «Наукових змінах».

29-го червня учні Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради разом з іншими учнями Київської області відкрили другу профільну навчально-тренувальну зміну для обдарованих дітей Київщини  за фізико-математичним, економічним, технічним та комп’ютерним науковими напрямами у комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів». Окрім незабутнього відпочинку на березі річки Рось, конкурсів, тренінгів, квестів, змагань, дискотек, спортивних баталій, музичних вечорів, наші восьмикласники (Заїка Микола, Педунов Артем та Буланов Максим) мали можливість брати участь у виставах та концертах, інтерактивних іграх, відвідуванні парку «Софіївка» тощо.

Але найважливіше, що найбільше вразило «наукову» молодь, – це лекції професорів з різних галузей знань, настанови про те, як досягнути успіху у написанні та захисті робіт Малої Академії Наук, наукові дебати та дружнє спілкування з наставниками Іриною Василівною та Кариною Романівною. Насиченим і змістовним був день зустрічі з найкращими науковцями провідних вищих навчальних закладів України. Він розпочався мотиваційно-навчальним тренінгом методиста МАН О.А.Бурчак щодо технологій написання науково-дослідницької роботи. Далі з темою «Навчання фізики в інформаційному суспільстві» перед юними дослідниками виступив В.П.Сергієнко, академік академії наук вищої школи, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету перепідготовки  та підвищення Національного педагогічного університету ім..М.П.Драгоманова; В.В.Єфименко, кандидат педагогічних наук, доцент теоретичних основ інформатики факультету інформатики Національного педагогічного університету ім..М.П.Драгоманова зацікавив дітей сучасними хмарними технологіями; Тверезовська Н.Т., доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки  та інформаційних технологій в освіті Національного університету біоресурсів і природокористування України навчала створювати портфоліо особистості; інтерактивним спілкуванням «Науково – дослідницька діяльність : 10 кроків до успіху» зацікавив учасників табору А.Б.Кочарян, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті Національного університету біоресурсів і природокористування України; Ревицька У.С., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики та фізики Білоцерківського аграрного університету підготувала тему « Математика і математики».

Обмінюючись враженнями, ми дійшли висновку, що день, насичений різноманітними «КОРИСНИМИ» справами, приносить велику кількість задоволення.

Дякуємо організаторам «Наукових змін», відділу освіти Вишгородської РДА, методисту районного методичного кабінету Жаврук Ганні Василівні та  усім працівникам табору за нові враження, приємні емоції, неоціненний досвід спілкування та навчання.

З радістю будемо чекати нового навчального року, аби реалізувати набутий досвід та знову відвідати табір МАН , адже він об’єднує найкращих!

Тесленко А.М., заступник директора з виховної роботи Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради.