19.06.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Зіграли, як справжні актори

Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»

Нарешті стали відомі результати виступу дитячого драматичного театру «Експромт» міського Центру творчості «Джерело» на X-му ювілейному фестивалі-конкурсі самодіяльних аматорських театральних колективів  «Київська театральна весна-2017», що проходив наприкінці травня ц. р. Нагадаємо, тоді джерельний колектив показав виставу «Оповідання з привидами» за твором Чарльза Дікенса «Різдвяна пісня в прозі» (газета «Вишгород» № 23’2017).
Фестиваль не мав вікових категорій. Тобто, джерельний дитячий колектив змагався із дорослішими театралами, які мають чималий досвід. Проте, гідно виступив, відразу отримав похвалу, і недарма, адже діти продемонстрували досить складне акторське перевтілення.
Журі фестивалю – Ярослав Гранко – заслужений діяч мистецтв, заступник голови національної Спілки театральних діячів України, голова журі, Володимир Федоров – режисер, доцент кафедри режисури Київського національного університету театру, кіно й телебачення ім. І. Карпенка-Карого, Сергій Винниченко – театрознавець – дали наступну оцінку нашому виступу. Так, диплом за вагомий внесок у розвиток дитячого аматорського мистецтва вручили художньому керівнику вистави Наталії Філіповій; за створення добра у виставі – режисеру-постановнику Альоні Ананченко; за кращу чоловічу роль першого плану – Михайлу Закуцькому; за втілення образів Марлі та Духа Майбутнього – Олександрі Колісніченко; за втілення образу Духа Сьогодення – Анастасії Прилуцькій; за втілення образу Племінниці – Анастасії Рудневій; за втілення образу Духа Минулого – Ганні Шигімагіній. 
Вистава отримала номінації «Кращі сценічні костюми», «За втілення добра у виставі». 
– Загалом журі було приємно вражене репертуаром та його режисерським втіленням, – розповідає Наталія Філіпова. – Дякуємо за поради, за те, що додали впевненості нам і нашим вихованцям! Але є ще над чим працювати і до чого прагнути!
Дякуємо батькам за підтримку! А вас, мої любі актори, я обіймаю та люблю! Набирайтеся сил, відпочивайте, бо попереду – непростий, але цікавий шлях, який ми маємо пройти!