26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Триатлон у Вишгороді

Влас. інф.
ФОТО – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Більше двохсот спортсменів — професіонали та любителі різних вікових категорій – взяли участь у грандіозній події – Відкритому чемпіонаті України з триатлону на олімпійській дистанції, що відбувся 1 липня ц. р. у м. Вишгороді. Плавання — 1,5 км, велоетап — 40 км та біг — 10 км – такою була олімпійська дистанція професійних спортсменів.
Організатори змагань — Київська облдержадміністрація (очільник Олександр Горган), Вишгородська райдержадміністрація (голова Вячеслав Савенок), Вишгородська міська рада (голова Олексій Момот), Федерація триатлону України, Київський клуб триатлетів Triatman Club.
Безпеку та порядок контролювали і підтримували Вишгородський РВ ГУ ДСНС України, місцевий відділ поліції, Вишгородська станція екстреної медичної допомоги, районне КП «Комунальник», волонтери Iron Volunteers Ukraine та MotoHelp.
Переможці та призери змагань у кожній номінації відзначені медалями, дипломами та пам’ятними призами від спонсорів.
Золоту медаль серед жінок виборола спортсменка з м. Житомира — Олександра Кохан (час подолання дистанції 02:17:10). Абсолютним чемпіоном серед чоловіків став Дмитро Маляр з Дніпра, подолавши олімпійську дистанцію за 01:56:25. Він і отримав (побивши минулорічний рекорд Тараса Дубинця з Нових Петрівець) грошову премію «Рекорд Велесгарда» (10 тисяч гривень), започатковану за встановлення кращого результату депутатом Вишгородської міської ради Сергієм Пінчуком.
Минулого року 16 липня у Вишгороді вперше пройшли Всеукраїнські змагання з триатлону під назвою VR Olympic Triathlon. Тоді Олександр Горган, перебуваючи на посаді голови Вишгородської РДА, запевнив, що проведення таких змагань стане традицією у нашому районі і кожні перші вихідні липня у м. Вишгороді відбуватиметься справжнє спортивне свято — екстремальний триатлон з «олімпійською» дистанцією. Тим більше, що її характеристики у Вишгороді ідеально підходять для такого виду змагань.
Тож, добра традиція продовжується.