04.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

На «Бегемотиках» — вода в нормі

Влас. інф.

Здається, літо нарешті вступило у свої права. Перша ознака цього — залюднені пляжі. З цим фактом виникає і слушне питання: на скільки готові до купального сезону місця масового відпочинку?
Міська рада ще у травні звернулася до Вишгородського районного відділу лабораторних досліджень з проханням визначити якість поверхневих вод на двох водоймах «Бегемотики», на території хвилерізу та в озері-акумуляторі в районі зупинки «Чайка».
Цю роботу санітарна служба виконала. На відібраних зразках води дослідження засвідчили, що показники по забрудненню відповідають нормі і не досягають гранично допустимої концентрації. Це стосується запаху, прозорості, кольору, плаваючих домішок, зважених речовин, вмісту заліза, хлоридів, сульфатів, аміаку, нітратів, фосфатів, міді, свинцю, кадмію та інших речовин. Що цікаво, вода в озері-накопичувачу по набережній теж не така брудна, як здається на перший погляд. Але поспішати купатися, скажімо, на озерах «Бегемотики», ще не варто. Дно цих водойм найближчим часом мають обстежити водолази. Вони перевірять його на наявність заліза, скла, каміння, автопокришок тощо і, звісно, наведуть порядок.