07.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

А у нас у дворі… оселилася казка

mural

Юлія БУРАНГУЛОВА та інші мешканці буд. 4-в по вул. В. Симоненка
ФОТО – автор

Улюблені з дитинства казкові герої завітали на майданчик до дітлахів, які живуть на вулиці Симоненка, 4-в у Вишгороді. Цю яскраву картину подарували малюкам щирі, добрі люди, котрі люблять дітей і дбають про них.
Милуючись малюнком на стіні біля нашого дитячого майданчика, одразу відчуваєш: художники Володимир Загородній та Максим Калмиков назавжди залишили у ньому частинку своїх сердець і таланту. Імена цих молодих хлопців уже досить відомі не тільки у Вишгороді – їхні роботи прикрашають і нашу столицю. Впевнені, вони втілять ще не один цікавий проект і ми не раз почуємо їхні імена.
Допоміг реалізувати цю яскраву казкову ідею депутат Олексій Поліщук, який разом із Ганною Поліщук миттєво відреагували на пропозицію мешканців нашого будинку зробити такий подарунок малечі до Міжнародного дня захисту дітей.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї справи, аби подарувати казку усьому місту. Адже ми неодноразово чули слова захоплення від людей різного віку, які проходили біля нашого оновленого майданчика: «чудовий малюнок!», «дуже красиво», «гарно як!». Подібних коментарів багато і в соціальних мережах, наприклад у фейсбуці. Дуже радіємо та пишаємось, що такий шедевр прикрашає саме наш дитячий майданчик.