24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нові тротуари, заїзди, дитячі майданчики

Image001

Володимир ТКАЧ
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

За два останніх тижні травня комунальна галузь міста досягла певних конкретних і позитивних результатів. Зокрема, перехожі відзначають активну роботу з ремонту доріг і тротуарів. Так, зникли ковдобини на розбитому перехресті проспекту Т. Шевченка і вул. Шкільної в районі дитячого майданчика. Робота по проспекту продовжиться і надалі, а це — реконструкція тротуару вздовж «АТБ», будинків №№ 2-г, 2-д. До речі, за місяць і на дитячому майданчику в куточку з’явиться новий біотуалет.

— Ми продовжуємо роботи і з реконструкції скверу «Галявина казок», — розповів заступник міського голови Ігор Свистун. – Уже змонтовано систему поливу трави, так що тут буде тепер постійний зелений газон на кшталт англійського. З іншого боку скверу, в районі бювету, буде встановлено декоративну огорожу. Вона гармонійно впишеться у навколишній ландшафт.
А ще галявина поповнилася новою подвійною гойдалкою для дітей. Вони дуже популярні у малечі.
Новий тротуар з’явився і поміж будинками №№ 7, 8 по вул. В. Симоненка. То ж відтепер кількість зламаних жіночих каблучків на цьому людному проході суттєво зменшиться.
Ще дві тротуарні доріжки додали зручностей мешканцям будинків №№ 6-в і 8 по вул. Н. Шолуденка. А ось реконструкція заїзду поміж будинками №№ 10, 12 по пр. І. Мазепи значно масштабніша. Вузьку доріжку, на якій неможливо розминутися двом машинам, буде розширено вдвічі. Для безпеки пішоходів з’явиться новий тротуар. По завершенню робіт відповідно буде здійснено благоустрій, висіяно газонну траву.
Слід відзначити і відновлювальні роботи на сходинках до БК «Енергетик». Задля міцності і враховуючи пішохідне навантаження, гранітні плити змонтовано на суперміцні клеючі розчини. Відремонтовані східці та сучасний вхід з’являться у відділі реєстрації актів цивільного стану. Отже, іти під вінець стане набагато зручніше і гламурніше.
У травні з’явився ще один дитячо-спортивний комплекс по вул. Межигірського Спаса. І судячи по протоптаних доріжках він уже припав до смаку тутешній малечі.
Тривають масштабні роботи по очищенню і реконструкції ливневої каналізації. Проблему дощових стоків поглибив новий масив «Ярославичі». Без згоди виконкому нову ливневку було приєднано до існуючої в районі лікарні. Замулена система звісно не справлялася з потоками води, виникали проблеми з «повінню» по вул. Ю. Кургузова, 10. Нині трубопровід уже прочищено, встановлено додаткові решітки для прийому води і є всі надії сподіватися, що потопу не буде.
Наприкінець варто відзначити і той факт, що по місту практично відновлено всю дорожню розмітку. Навіть на колі пр. Мазепи і вул. Н. Шолуденка з’явилися смуги згідно змін до Правил руху за європейськими стандартами.
Таким чином, оберти, набрані у травні, комунальна галузь міста має подвоїти в наступні літні місяці.

Image002

Image003

Image004

Image005

Image006

Image007

Image008

Image009

Image010

Image011

Image012

Image013

Image014

Image015

Image016