24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Яскраві діти України»

28 травня на Київщині стартує І-й конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України». Протягом п’яти днів десятки талановитих дітей із різних куточків столичного регіону позмагаються за Гран-прі, яке буде визначене 1 червня на гала-концерті.

Засновники та організатори конкурсу — Благодійний фонд Ярослава Москаленка, творче об’єднання «The Bright Children of Ukraine» та Київська обласна державна адміністрація. Захід відбудеться під патронатом голови КОДА Олександра Горгана.

Мета конкурсу — національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку і поваги до мистецтва.

Попередньо у кожному районі Київської області відібрали конкурсантів. Тож у фіналі за перемогу змагатимуться 37 учасників у трьох вікових категоріях: 6-9, 10-13, 13-15 років. Вони продемонструють свій хист в естрадному, народному, джазовому та академічному співі. Кожен учасник представлятиме своє місто чи район.

Компетентне журі у складі відомих українських композиторів, співаків, діячів мистецтва України та закордону оцінюватиме виступи юних виконавців за чистотою інтонації, красою тембру і силою голосу, динамікою звуку, артистизмом та виразністю виконання.

Конкурсантів прийматиме міжнародний дитячий центр «Артек», а сам концерт відбудеться в приміщенні обласної державної адміністрації.