29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

День відкритих дверей у «SaltyDog»

Ольга ДУМАНСЬКА
ФОТО — автор, спеціально для «Вишгорода»

В яхт-клубі «Енергетик» відбувся День відкритих дверей, організований клубом активного відпочинку в рамках літнього табору «SaltyDog».
Батьки з дітьми збиралися біля великого вогнища, розведеного на галявині. Діти, згруповані вожатими в невеличкі загони, відривалися від батьків і поринали в цікавий квест: відвідування трюму залишеного корабля, в якому ховаються морські пірати; візит до Баби Яги, що залякувала всіх із лісових хащ, до маленького будиночка Хоббіта. Збирали шишки та прикрашали ними територію, вчилися фотографувати справжньою камерою, в’язати морські вузли. У кінці квесту дітей чекав приз — величезний торт у вигляді скрині з коштовностями, який діти з’їли з великим задоволенням.
«SaltyDog» — це не просто назва табору, це як гасло – «просолений пес», професіонал у морській справі, що з’їв пуд солі. То ж морській тематиці у таборі буде відведена основна увага. Діти знайомитимуться з яхтами, вчитимуться керувати ними, в’язати вузли, плавати, вивчатимуть морські терміни, відпрацьовуватимуть швартовки.
Усе це — з досвідченими інструкторами безпосередньо на яхтах клубу в акваторії Дніпра. Такі заняття рекомендуються для майбутніх капітанів.
Школярі під час відпочинку навчатимуться також кулінарній та скаутській справі, журналістиці, юриспруденції, туризму та орієнтуванню, як поводити себе в лісі та на воді, рибалити, ліпити з глини, вивчатимуть археологію, проходитимуть майстер-класи з різних професій, екологічні уроки.
Тобто отримають поштовх до цікавих занять. А якщо яхтинг буде їм до душі — зможуть продовжити займатися в клубі, започаткованій «школі юного моряка», і хтось в подальшому, може, стане відомими яхтсменом, юристом чи журналістом, археологом чи рибалкою.
Основна мета табору — дати можливість дітям не тільки гарно відпочити, а ще й дізнатися, які гуртки, студії, секції, клуби та школи працюють у Вишгороді, аби з початком навчального року відвідувати заняття.
Поки малеча захоплено бігала від одного об’єкту квесту до іншого, батьки мали змогу поспілкуватися з організаторами табору, розпитати про все, що їх цікавило, заповнити анкети та заявки.
Кашовари в цей час чистили рибу та готували смачнючу юшку, якою пригостили всіх гостей. Тож День відкритих дверей видався на славу!

Image001

Image002

Image003

Image004