23.09.2021

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Знайомимось з історією міста

Віра ЛАНТУШЕНКО, методист ДНЗ «Чебурашка»

Ознайомлення дошкільнят з рідним містом, його минулим і сьогоденням — одне із ключових завдань педагогічного колективу ДНЗ «Чебурашка». Виховання почуття патріотизму, високих моральних якостей та духовних ціннностей — основна мета заходу, який був проведений 12 травня у дошкільному закладі.
Літературно-музичну композицію «Вишгород — моє місто» з великим інтересом переглянули батьки вихованців та гості: радник Вишгородського міського голови Олександр Малишев, радник депутата обласної ради Сергій Талашний, спеціаліст міської ради Лариса Крадожон, учасник АТО Олександр Олейников. Присутні побачили сторінки цікавої історії славетного Вишгорода — від будівництва Київської ГЕС до сьогодення. Історія міста — це будівництво електростанції, участь у ліквідації наслідків Чорнобильської АЕС, у буремних подіях Євромайдану та АТО.
Учасники дійства вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя за мир і спокій на землі, слухали вірші та музику наших земляків Володимира Комашко, Бориса Крикуна, Анатолія Кульчицького та Анатолія Черняхівського. Діти старших та середніх груп прославляли своє місто яскравими виступами. З творчим натхненням виконували пісні і таночки, декламували вірші, висловлювали безмежну гордість за рідний Вишгород і Україну. Дошкільнята виявили хороші вокальні навички, артистизм.
Глядачі, вражені ліричними патріотичними композиціями, запальними таночками, вітали маленьких артистів та ведучу щирими оплесками.
Концертну програму підготували та провели музичний керівник Олена Борова разом із вихователями Жанною Руденко, Оксаною Ландар, Наталією Славінською, Наталією Коваленко, Тамарою Нейжмак, Світланою Тропіною.
Виховання національно-патріотичних почуттів і священного ставлення до рідної землі пройшло через усе дійство. Проведення таких заходів пробуджує інтерес до історії рідного краю, сприяє вихованню свідомих патріотичних почуттів.

Image001

Image002

Image003