01.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

За 4 місяці 2017 року у Центрі обслуговування платників Вишгородської ОДПІ надано майже 10тисяч адміністративних послуг

Вишгородська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

Адміністративних послуг надано 9770 платникам податків.

За 4 місяці 2017 року фізичні особи отримали 3129 послуг з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки.

Надано 1240 витягів з реєстру платників єдиного податку. За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій до ЦОПів звернулись 1282 СПД та 119 за реєстрацією РРО.

Видано 696 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, 6428 довідок про доходи, а також понад 1240 витягів з реєстру платників єдиного податку, тощо.

Для оцінки підвищення якості обслуговування платників, а також доцільності впровадження нових електронних сервісів, щоквартально проводяться анонімні опитування відвідувачів. Більшість громадян задоволена діяльністю роботи Центру обслуговування платників Вишгородської ОДПІ.

В Центрі розміщені інформаційні та тематичні стенди із зразками заповнення заяв, податкової звітності, актуальною інформацією про зміни в оподаткуванні. Для зручності відвідувачів обладнано місця для очікування, забезпечено доступ до мережі Інтернет, є безпровідна система Wi-Fi.

Центр обслуговування платників Вишгородської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Вишгород, просп. Шевченка, 1 «а». телефон для довідок – 04596-2-22-14