28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Фатальне застілля

28.04.2017 року до Вишгородського ВП ГУНП у Київській області надійшло повідомлення про те, що в с. Гаврилівка у власній квартирі знайдено труп гр. С. На місце події виїхала слідчо-оперативна група та керівництво ВП. У ході проведення оперативно-слідчих заходів встановлено всі обставини злочину.

Так, 28.04.2017 року троє чоловіків та жінка, перебуваючи в квартирі по вул. Садовій в с. Гаврилівка Вишгородського району, розпивали спиртні напої. На ґрунті неприязних відносин між ними виник конфлікт, внаслідок чого двоє чоловіків та жінка почали наносити гр. С. численні удари руками та ногами у голову та тулуб. Гр. С. втратив свідомість, а жінка та двоє чоловіків попрямували в іншу кімнату, де продовжили пиячити. Через деякий час від тілесних ушкоджень гр. С. помер на місці.

28.04.2017 р. у Вишгородському ВП ГУНП було відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 КК України — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. 30.04.2017 р. особам, які вчинили злочин повідомлено про підозру та обрано міру запобіжного заходу — тримання під вартою. За вчинення злочину їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.