29.07.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Завдано збитки державному та місцевому бюджетам

Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Під час планової ревізії в Управлінні соціального захисту населення Вишгородської райдержадміністрації за період з 01.01.2014 по 31.12.2016 фахівцями апарату Північного офісу Держаудитслужби встановлено порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму понад 1,3 млн грн.

Зокрема, внутрішньо переміщеним особам і членам їх сімей, якими подано недостовірні дані та/або документи, а також вчасно не повідомлено про зміну обставин, що впливають на її призначення, безпідставно нараховано та виплачено щомісячну адресну допомогу переселенцям, чим завдано державному бюджету 824 тис. грн збитків.

Крім того, в Управлінні незаконно нараховано й виплачено субсидії заявникам, якими подано недостовірні дані та/або не повідомлено про зміни, що можуть вплинути на їх призначення. Це призвело до збитків місцевого бюджету на майже 500 тис. грн.

Матеріали ревізії направлено до Управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України для вжиття заходів відповідного реагування.