17.08.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про продовження строку прийняття та розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації щодо внесення змін до Генерального плану міста Вишгорода

Розпорядження від 24 квітня 2017 року № 56
Керуючись ст. 25, пунктом 42 частини першої ст. 26, частиною першою ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про громадські слухання у м. Вишгороді, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 17 жовтня 2016 року № 17/7:

1. У зв’язку з численними пропозиціями громади щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Вишгорода», розробленої відповідно до рішення Вишгородської міської ради від 26 лютого 2016 року № 7/15, продовжити строк для прийняття та розгляду пропозицій громадськості на 1 місяць.
2. Визначити місце та термін для ознайомлення з матеріалами внесення змін до Генерального плану міста Вишгорода: м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, 1, 3-й поверх, загальні приміщення (коридор) Вишгородської міської ради та кабінет 63-в.
Строк ознайомлення з проектами містобудівної документації — один місяць з моменту публікації у засобах масової інформації.
3. Запросити до участі у громадських обговореннях керівників підприємств, установ, об’єднань, фізичних та юридичних осіб, представників громадських організацій міста Вишгорода, відповідно до вимог п. 7 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».
4. Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості, — Рачинський О.С., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вишгородської міської ради. Строк подання пропозицій протягом одного місяця з дня публікації оголошення.
5. Організаційному відділу виконавчого комітету Вишгородської міської ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження в порядку, передбаченому чинним законодавством: розмістити на офіційному веб-сайті Вишгородської міської ради та в офіційному друкованому виданні Вишгородської міської ради — газеті «Вишгород».
6. Прилюдне експонування матеріалів внесення змін до Генерального плану міста Вишгорода здійснювати протягом місяця за адресою: м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, 1, 3-й поверх, загальні приміщення (коридор) Вишгородської міської ради та кабінет 63-в.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова О. МОМОТ