23.09.2021

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нові бювети: пусковий строк — травень

Розмовляв Володимир ТКАЧ

З кожним погожим днем дорослим і дітям усе важче всидіти у квартирах. За вікном — сонце, зелень, а ще — доглянуті дворики, сквери і вулиці. Це перша ознака, що весняний благоустрій міста в розпалі. З якими здобутками комунальники зустрічають Великодні свята — з нами поділився заступник міського голови Ігор Свистун.
— Ігоре Івановичу, які об’єкти були пріоритетними в роботі виконкому за минулий місяць?
— Найбільшу увагу було приділено артеріям міста — вулицям і дорогам. Ми встигли очистити проїжджі частини від піску за допомогою спеціальної техніки — машини-пилососу та провели поточний ремонт асфальтобетонного полотна, поновили дорожню розмітку, побілили бордюри.
— А ось у Києві відмовилися від побілки дерев і бордюрів, мовляв, це совковий безсмак…
— У Києва свої смаки і вподобання, а ми вважаємо, що побілка підкреслює чистоту і охайність вулиць. Нещодавно ми завершили асфальтування вул. Гриненко в напрямку до індивідуального приватного сектору.
Частину вулиці Поповича заасфальтували ще в минулому році, а зараз уже завершили її до кінця. Гадаю, це буде приємний подарунок місцевим жителям. У нас немає поняття центр-околиця, всі вулиці міста рівнозначні.
— Я спостерігав за бурильними роботами в районі Поляни казок. Коли новий бювет питної води плануєте ввести в експлуатацію?
— Дійсно, в цьому році ми пробурили дві свердловини: по вулиці Дніпровській, 3-а та по вул. Шкільній біля скверу. Гідротехнічні роботи вже завершені, залишилося облаштувати альтанки та встановити колонки. Гадаю, що в травні мешканці цих вулиць уже зможуть насолоджуватися чистою кристалічною водою з глибинних горизонтів.
— А як іде робота по заміні поштових скриньок у під’їздах будинків?
— Ці роботи теж уже завершуємо. Зараз працюємо в будинках по вул. В. Симоненка, 8, 10, вул. Ю. Кургузова, 6, 4-а, 2-а, вул. Київській, 18.
— Міський голова Олексій Момот неодноразово наголошував на якомога швидшому встановленні світлофорів у районі масиву «Дніпро» та на виїзді на димерську трасу. Коли водії побачать ці світлофори?
— На масиві «Дніпро» залишилося провести програмування роботи світлофора, а ось на димерському напрямку найближчим часом розпочнемо монтаж конструкцій. Нас трішки підвели виробники із замовленням, але в травні, напередодні туристично-відпускного сезону, світлофор однозначно запрацює.
— З чим би Ви хотіли звернутися до наших читачів?
— Напередодні Світлого Христового Воскресіння хочу побажати всім мешканцям Вишгорода і гостям міста добра, щастя і радості!
А ще хочу подякувати всім, хто взяв участь у весняному благоустрої міста, серед них — і депутати міської ради, працівникам Вишгородського історико-культурного заповідника, які наводили красу на пагорбах набережної, тим волонтерам, які добросовісно упорядкували прибережну смугу, — пляж у районі «Чайки». Це справжні патріоти міста.