29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Голова Вишгородської райдержадміністрації – Вячеслав Савенок

10 квітня 2017 року відбулося офіційне представлення голови Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслава Савенка.
На урочистому заході були присутні Герой України Семен Поташник, народний депутат України Ярослав Москаленко, голова Київської ОДА Олександр Горган, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, відомств району, депутатський корпус, працівники адміністрації та громадськість. 

Олександр Горган вручив новопризначеному керівнику району посвідчення та висловив переконання, що він успішно реалізує свої попередні напрацювання на новій відповідальній посаді.
У свою чергу Вячеслав Савенок подякував Президенту України та голові Київської ОДА за довіру, а громаді Вишгородського району — за підтримку та запевнив присутніх у своїй готовності докладати максимум зусиль для того, щоб Вишгородський район став одним із найкращих в Україні.
Савенок Вячеслав Володимирович народився в селі Лютіж Вишгородського району Київської області 17.12.1968 року. Має вищу освіту, у 1990 році закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище ППО, за фахом — радіоінженер. Після закінчення училища був направлений до військової частини № 02857 міста Приозерськ Казахської РСР, де служив на посаді старшого оператора радіолокаційної лабораторії до 1991 року. У 1991 році переведений на посаду начальника станції 2-го вимірювального пункту. У 1992 році звільнився в запас та повернувся до України. З 1997-го по 2010 рік — приватний підприємець. У лютому 2010 року призначений на посаду начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Вишгородської райдержадміністрації. У червні 2010 році обраний заступником голови Вишгородської районної ради. У вересні 2010-го призначений на посаду першого заступника голови Вишгородської райдержадміністрації. У 2014 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, за спеціальністю — державне управління, кваліфікація «магістр державного управління». З грудня 2015 року — аспірант кафедри регіонального розвитку місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України.
У лютому 2017 року переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади голови Вишгородської РДА. 07 квітня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Розпорядження №79/2017-рп «Про призначення В. Савенка головою Вишгородської районної державної адміністрації Київської області».