28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Тепло в оселі – власноруч

Валентина ЯКОВЕНКО
ФОТО – автор, «Вишгород»

У Вербну неділю в Благодійному фонді «Святої Ольги» панувала святкова й творча атмосфера.  Радник міського голови, президент Фонду Володимир Малишев запросив багатодітні родини міста на майстер-клас із виготовлення листівки. Проведення цієї та інших весняних благодійних акцій «Мир Україні, любов та злагода – у кожній родині» – ініціатива дружини міського голови Марини Ступнік.

Господарі мають подбати, аби у свято Великоднякожна оселя наповнилася теплом, – вважає майстриня Олена Кольвах – керівник студії «Золоті ручки» міського Центру творчості «Джерело». А це можна зробити своїми руками. Як саме – покаже і навчить.

Яскравий картон кольору молодої травички, писаночки у кошику, стрічечки, тасьма, короткий інструктаж, а також обов’язкова фішка робіт майстрині та її вихованців – паперова стрічечка з написом «Створено з любов’ ю» – і незабаром у кожної дитини й мами з’явився власний виріб. Про необхідні матеріали та про солодке пригощання для гостей  подбала дружина Олексія Момота, яка також виготовляла листівку разом  із донечкою Каріною. Вона наголосила, що такі заходи проводитимуться  у Фонді й надалі.

…З вуст багатодітної  мами Наталі Анохіної, яка тут була з молодшими –  Софійкою і Степаном, не сходила усмішка. Хоча вона й сама проводить майстер-класи – із задоволенням  прийшла з дітьми до Фонду. «Поки вони маленькі, – каже Наталя, – треба якомога більше бути поруч і робити спільні справи».

Тоня Проводнюк найменшого синочка залишила вдома. А для неї з Володею й Леоном тут було справді свято – позитивне спілкування, радість від зробленого власноруч, смачне пригощання.

Вже вкотре створювали свої маленькі шедеври Світланка й Микола Заїки з мамою Катериною. Листівку вони подарують бабусі Ганні. А от Ірина Дзісь тут вперше – із сином Сашею, донькою Вікою та племінницею Анею. «Нам усе сподобалось. Затишно, увага – кожному. А діти з яким задоволенням працювали! Якщо нас запросять ще – прийдемо обов’язково».

По дорозі додому дітлахи з яскравими великодніми листівками збирали посмішки перехожих. Тож поділилися своїм гарним настроєм  і з незнайомими людьми.

Нехай у Великодні дні буде якнайбільше світла, радості й душевного тепла між усіма нами.

DSC 0044

DSC 0052

DSC 0058

DSC 0061

DSC 0077

DSC 0081

DSC 0095

DSC 0133

DSC 0138

DSC 0014