24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Позачергове засідання розглянуло три питання

Влас. інф.

Позачергове засідання міськвиконкому, що відбулося 28 березня ц. р., розглянуло три питання порядку денного.
Перше стосувалося організації та проведення щотижневого ярмарку-продажу сільськогосподарського, продовольчого та промислового асортименту продукції. Рішенням кворуму міськвиконкому визначено: місце проведення — біля стадіону «Енергетик» (вул. Н. Шолуденка), час проведення — щонеділі та у передсвяткові і святкові дня — з 06:00 до 18:00 в період із 28 березня до 21 грудня 2017 р. Організатором проведення вищезазначених ярмарків-продаж визначено Комунальне підприємство «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради (керівник Валентин Пільгун), якому доручено забезпечити прибирання території та вивезення твердих побутових відходів після проведення заходу, встановлення та обслуговування біотуалету. На Валентина Пільгуна також покладено відповідальність за безпеку дорожнього руху, санітарно-гігієнічні норми, розміщення, заїзд і виїзд автотранспорту. Відповідні служби забезпечуватимуть правопорядок на території ярмарку та контроль дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил торговельного обслуговування населення.
Під час обговорення члени міськвиконкому висловлювали побажання про однотипні намети, відсутність кіосків на колекторі тощо.
Міськвиконком також проголосував за надання дозволу Вишгородському МКП «Водоканал» на укладання договорів на водопостачання та водовідведення з мешканцями будинку на пров. Квітковому, 2-г, збудованого ТОВ «Ванда» та, з голосу, за внесення змін до рішення виконкому № 64 від 16.03.2017 р. «Про дозвіл на укладення договору купівлі-продажу», де йшлося про права малолітніх дітей.