29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про скликання чергової ХХІІ сесії Вишгородської міської ради VIІ скликання

Розпорядження від 20 березня 2017 року № 33

Керуючись ч. 4, ч. 10 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати ХХІІ сесію Вишгородської міської ради VІІ скликання:
1. Призначити пленарне засідання 30 березня 2017 року о 10:00 у залі засідань адмінбудинку, пл. Т. Шевченка, 1 з таким порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради № 1/2 від 12.11.2015 р. «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій».
2. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 23.12.2016 р. № 19/3 «Про Вишгородський міський бюджет на 2017 рік».
3. Про надання дозволу на списання основних засобів.
4. Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України про недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.
5. Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України.
6. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради № 17/28 від 17.10.2016 року.
7. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради № 17/57 від 17.10.2016 року.
8. Про внесення змін до рішення № 12/24 від 07.07.2016 року.
9. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
10. Про затвердження Статуту комунального підприємства Вишгородської міської ради «Редакція газети Вишгород» у новій редакції.
11. Про прийняття у комунальну власність об’єктів інженерної інфраструктури.
12. Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для провадження підприємницької діяльності у м. Вишгороді.
13. Про затвердження технічної документації по інвентаризації земельних ділянок.
14. Про продовження (поновлення) дії договору оренди ФОП Мельниченко Д.Ю.
15. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки (ТОВ «Видавнича група «Сьогодні»).
16. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки (гр. Ганноченко О.).
17. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки щодо ставки орендної плати (ПП Медведь АВТО ТРАНС)
18. Про розірвання договору оренди № 200 від 27.06.2006 року.
19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Масановцю Я.В.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років гр. Дем’яновській Н.Д.
21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Недашківській І.М.
22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хомутовій Н.С.
23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Уславцеву О.Ю.
24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Глущенко О.О.
25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Силивоник Ю.В.
26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Артющенко Г.В.
27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Давидку С.І.
28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (ГБК «Автомобіліст»)
29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сторожику І.І.
30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Наконечному В.Н.
31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коваленко Г.М.
32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Купріян О.І.
33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам (Возняк В.Б., Ляліков М.С.)
34. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, яка знаходиться в оренді ФОП Васюка Н.І.
35. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, яка знаходиться в оренді ФОП Губки К.Д.
36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в спільну часткову власність гр. Сербіну І.І., гр. Кириченко К.О., гр. Крюковій О.О., земельної ділянки у власність гр. Кириченко К.О. та земельної ділянки у власність гр. Сербіну І.І.
37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (КІГ «Лісний»).
38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шпаку В.М.
39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скирді Ю.В.
40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шубі А.М.
41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Терновому А.М.
42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Галицькій С.В.
43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайдуковій О.В.
44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савицькій М.Ф.
45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ГБК «Крайовий».
46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Хоменко Т.К.
47. Про затвердження проекту із землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю «Оцінювач».
48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ВИШГОРОД ПЛАЗА».
49. Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розмірів і використання коштів пайової участі замовників у створенні і розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Вишгорода.
2. Рекомендувати головам постійних комісій Вишгородської міської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.
Міський голова О. МОМОТ