06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Створюється районна Молодіжна рада

15 березня голова Вишгородської районної ради двічі зустрічався з лідерами громадських думок (представниками молоді від місцевих рад та громадських формувань району) — у районній Громадській раді та з кандидатами до складу ініціативних груп Молодіжної ради як консультативно-дорадчого органу при Вишгородській районній раді.

Ростислав Кириченко наголосив на тому, що Громадська рада повинна бути містком між владою і населенням, вміти прислухатися до громадськості, донести її думку до влади. Адже тільки за умови співпраці, прозорого та відкритого обговорення між громадою та владою питань життєдіяльності району можливе прийняття ефективних управлінських рішень.
В ході зустрічей присутні познайомилися, обговорили перспективи і проблеми розвитку територіальних громад Вишгородщини та ініціативи щодо розвитку молодіжного самоврядування в районі та можливості їх втілення.
«Ми запрошуємо до співпраці усіх, хто хоче впливати на розвиток свого рідного села, селища, міста, свого рідного району. Якщо ви маєте бажання розвиватися, ви енергійні та креативні, маєте цікаві ідеї і бажаєте втілювати їх у реальність — запрошуємо стати членами Молодіжної ради. Вірте в себе, не бійтеся висловлювати свої думки та позиції», — сказав Ростислав Кириченко.