29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Що насправді відбувається зі справою вишгородського голови

18 февраля в 16:02

Що насправді відбувається зі справою вишгородського голови Олексій Момот (Алексей Момот) – пояснення адвоката. ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

Уся справа проти мера грунтується на свідченнях заявника, який перебував у розшуку. Ця особа підробила паспорт на прізвище Семенчук (це залегендована особа СБУ).

За підробленим наказом він влаштувався 1 квітня 2016 року на посаду, і в той же день у нього вже нібито вимагали хабар 8 млн 637 тис гривень.

Він йде в СБУ з підробленим паспортом на особу, яка залегендована СБУ. СБУ бачить, який розмір неправомірної вигоди та звертається до прокуратури Київської області. Прокуратура не бачить, що це не їхня підслідність, реєструє це кримінальне провадження.

Сам Момот знаходився на своєму робочому місці, і коли його затримали працівники СБУ, навіть не зрозумів, що відбувається.

У червні 2016 року Апеляційний суд визнав підозру, оголошену Момоту необґрунтованою, скасував запобіжний захід меру.

Нові ж повідомлення про зміну підозри вже у лютому 2017 було подано одразу після того, коли Момот підняв питання щодо незаконного заволодіння ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ шляхом реєстрації ПІДРОБНОГО судового рішення.

До того ж, за ініціативою міського голови, продовжується робота по проведенню інвентаризації ПРОМИСЛОВИХ ЗЕМЕЛЬ міста.

http://volya.ua/news/3812