29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Хроніка повідомлень у соцмережах

Алексей Момот

14.02.2017, 21:00, facebook

Мда уж, неочікуваний день св. Валентина вийшов. Свою палку “любов” до мене вчергове продемонструвала обласна прокуратура. Сьогодні викликали туди і ознайомили з купою клопотань, які вже ЗАВТРА розгляне Печерський суд… Щоб ви думали? Прокурори вирішили зробити другу спробу по справі про #хабарьвмільйонєвро 

Завтра повторно подають на відсторонення мене від посади міського голови та на цілодобовий домашній арешт(!)

Здавалося б, все це вже було, все це вже скасував апеляційний суд і визнав підозру необгрунтованою… Що ж змінилося у справі?! Абсолютно НІЧОГО, просто замінили призвище Семенчук Дмитро (всі ж пам’ятають, як тоді невдобно з ним вийшло) на призвище Рапота Костянтин. Це справжнє ім’я заявителя, який виявився махровим аферистом і наразі сидить у харьківській в’язниці. Він, до-речі, потім визнав і написав генпрокурору та в НАБУ, що ніякого хабаря не було і що його змусили то написати… не буду повторюватися, всі пам’ятають ті обставини.

З юридичної точки зору — повний абсурд! Проте, зважаючи на сумну репутацію певних суддів “самого Пєчєрского суда”, статися може будь-що:( Завтра побачимо. Про час розгляду прокурори повідомлять завтра зранку. Орієнтовно — після обіду.

PS: Про неймовірну кількість маразмів і безпрецедентних ситуацій в цій справі навіть говорити не хочу, а от одне цікаве співпадіння відмічу. На початку 2016 року міська рада почала повертати незаконно відведені землі у власність громаді — отримали #хабарвмільйонєвро … За останні два місяці робота по наведенню ладу з землею збільшилася в рази (направили листи і вимоги всім тим, хто незаконно користується землею; викрили махінації по крадіжці земель за підробними рішеннями судів, які на принтері друкували аферисти, про що повідомили прокуратуру та СБУ і т.д. і т.п.) аж ось вам — під домашній арешт і відсторонити з посади! І кому ж це потрібно, якщо слідство практично завершено, я нікуди не тікав. Співпадіння…?!

PPS: Найбільшим абсурдом в цьому, на мою думку, є те, що очолює слідство заступник прокурора області — пан Бендик, проти якого (за заявою того ж таки Рапоти Костянтина) НАБУ порушило кримінальну справу. А також в групі прокурорів присутні пани Чемерис і Катковець, про яких він також написав. Об’єктивне розслідування? Нє, не чули:)

PPPS: І ще один дуже цікавий і абсурдний момент цієї “справи”(!): Тиждень тому перший заступник ГЕНЕРАЛЬНОГО прокурора України виніс постанову про те, що обласна прокуратура НЕ ЕФЕКТИВНО розслідує справу і забрав її звідти, передавши для завершення слідства в прокуратуру міста Києва(!!!). Проте, прибуло воно там аж два дні. Після того сам генеральний прокурор скасував постанову свого заступника і повернув справу назад до прокуратури області. Останні, судячи з усього, вирішили стати БІЛЬШ ефективними.

Ось і маємо…

Алексей Момот

15.02.2017, 14:40, facebook

Суд перенесли на завтра 16.02.17. Орієнтовно на другу половину дня. Час і місце додатково уточню завтра

У прокуратурі знову хочуть заарештувати Момота – YouTube

 

14.02.2017 року повідомлено про зміну підозри (хоча змін не відбулося – лише прізвище Семенчук в лапках додали Рапоту), вручено клопотання про…

YOUTUBE.COM

Сьогодні 17.02.2017р. в Печерському суді відбулося продовження справи щодо нашого міського голови Олексія Момота. На разі ухвалу проголошено. Мер на роботі, місто живе!