01.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Аксакалам — від молодої порослі…

Іванківській «районці» — 85 років.  Але «Трибуна праці» сьогодні хоч і має срібні скроні, зате зберігає палке юне серце та безцінний досвід!

А спільний стаж творчого колективу газети, де кожен журналіст вміє і писати, і фотографувати, і  навіть самостійно випускати газету, — солідний: наймолодші з представників кількох трудових династій журналістів, які склалися тут,  уже понад два десятиліття працюють у «Трибуні праці», а її головний редактор — удвічі більше  успішно солірує на газетярській ниві.

Шановні колеги! Редакція вашого тоді ще «Червоного променя» із першого дня свого існування була променем на далекому шляху до сьогоднішнього розвитку демократії,  хоч і мала трьох владних засновників газети – райпартком, райвиконком та райпрофраду. Складно колись доводилось… Та газета виконувала свою головну місію.

Цю  традицію продовжуєте і ви: у кожному номері порушуєте серйозні проблеми району, малих сіл,  особливо — екології,  демонструючи при цьому  аналітичний підхід до висвітлення тем, запрошуючи читача до активної участі у творенні газети.

Ваше видання — справді трибуна праці, тобто — голос поліського трударя. У нинішній нелегкий час змін і переоцінки цінностей ви одними з перших на Київщині відправляєтесь у «вільне плавання», обравши незалежний шлях вільної преси у громадянському суспільстві. Тож зичимо вам  багатотисячних  накладів газети, а кожному журналісту — творчого натхнення, здоров’я і сил працювати для людей,  обов’язково — підтримки у  своїх родинах, а також вдячного і розумного читача.

Миру, мудрості і мрій, які неодмінно хай збуваються!

З повагою до іванківських аксакалів друкованого слова — за дорученням

молодого колективу газети «Вишгород» (нам усього 22-й рочок) — головний редактор  Марина КОЧЕЛІСОВА.