02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Різдвяний снігопад подолали

1

Олексій МОМОТ, Вишгородський міський голова
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Зимові канікули подарували нам чудові родинні свята, приємні подарунки і гарний настрій. До наших комунальників вони також завітали із «подарунком» у вигляді місячної норми опадів – не мало, не багато, а 33 см снігу вкрили вулиці нашого міста. Жителі Вишгорода продовжують обговорювати в соціальних мережах різдвяний снігопад, дії комунальників, просять допомоги і пропонують її, а також діляться своїми історіями. За ці два дні я отримав просто неймовірну кількість повідомлень і був багато разів «тегнутим» у різних постах щодо «сніжної» теми…
Звертаюся до вишгородців з проханням не панікувати. Щойно (11 січня – ред.) я завершив об’їзд міста, і повідомляю, що вся снігоприбиральна техніка, яка сьогодні є на балансі КП «Управляюча компанія» та КП «Благоустрій» (два спецавтомобілі, які обладнані відвідним валом і системою для розподілу піско-соляних реагентів, та три трактори з відвідвалом і щіткою), а також додатково орендовані грейдер і два спецтрактори працюють на дорогах Вишгорода. Завтра на дороги міста додатково вийдуть ще два гусеничних трактори.
Окрім цього, задіяно всю фізичну силу комунального підприємства. Активно розчищають доріжки ы тротуари працівники УК. Жодного дня від Різдва двірники не відпочивали, виходячи на роботу не лише зранку, а й по обіді та ввечері.
Основні дороги міста чистять, на черзі — прибудинкові території. Загалом ситуація із прибиранням снігу, звісно, не ідеальна, але контрольована. Враховуємо помилки, зважаємо на коментарі і критику в соцмережах (це продуктивно і корисно).
Маю окреме прохання до підприємців: допомогти розчистити сніг на тротуарах і прилеглих територіях біля їхніх закладів і магазинів, які розташовані саме у тих місцях, де найбільше ходять люди. Також прошу водіїв не кидати свої автівки на узбіччі доріг, вони дуже заважають снігоприбиральній техніці.
Окрема подяка та низький уклін тим городянам, які на волонтерських засадах взяли в руки лопати та вийшли прибрати сніг біля власних під’їздів та на паркомісцях! Всім дякую за розуміння!