24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Дітям — на радість, дорослим — на добро

2

Світлана БОГДАН,
заступник директора з НВР ВРС ЗОШ «Надія»
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Тривають зимові свята – дітям на радість, а дорослим для добрих справ. 22 грудня учні Вишгородської спеціальної школи «Надія» радо зустрічали Діда Мороза, Снігуроньку та їхніх незмінних супутників – Лисицю та Кота Базиліо. Вже багато років новорічні вистави для наших дітей дарують артисти Вишгородського міського центру дитячої творчості «Джерело». На очах Діда Мороза (Сергія Хуторного) змінився вже не один набір учнів нашої школи, і він кожному особисто вручав подарунки і говорив лагідні слова.
Про те, щоб мішок Діда Мороза не був порожнім, потурбувалися наші давні друзі: народний депутат Верховної Ради України Ярослав Москаленко, депутати Вишгородської міської ради Олексій Поліщук та Олексій Ростовський, начальник оргвідділу міської ради Олена Глава, центр розвитку «Вінні» (директор Ольга Гордійчук).
А 23 грудня наші діти з великим задоволенням переглянули новорічну виставу «Три зорі» в районному БК «Енергетик», квитки на яку подарував районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вишгородської РДА (директор Світлана Ворвинець).
Щиро дякуємо всім, хто зробив ці дні радісними і святковими для наших особливих діток. Хай у новому році здійсняться всі ваші плани, задуми і бажання. Здоров’я вам, добробуту і наснаги!