26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Кращий результат за 8 років

1

Вікторія ШМИГОРА
ФОТО — архів «Клерико»

Нещодавно Вишгородський танцювальний колектив «Клерико» повернувся із польського міста Миколайки, де він у складі збірної України показав високі результати на Чемпіонаті Європи.
Ще кілька місяців тому для цього талановитого колективу поїздка здавалась лише мрією. Але, якщо сильно вірити та постійно працювати у правильному напрямку — мрії збуваються.
«Емоції та враження — дуже позитивні!», «Місто Миколайки — затишне та мальовниче». «Атмосфера Чемпіонату — теж надзвичайна». «Це для нас дуже вагомий досвід!» — діляться враженням учасники колективу.
На Міжнародному фестивалі-конкурсі з танцювального шоу були представленні колективи з різних куточків Європи. Зокрема, з Білорусії, Росії, Польщі, Латвії, Болгарії, Словенії, Чехії. У номінації «Танцювальне шоу» колектив «Клерико» виборов 1 місце! Ще одну першість вибороли у вільній танцювальній категорії.
До складу збірної України на Чемпіонаті Європи увійшли колективи з Києва, Вишгорода, Черкас, Одеси. Всього було представлено 29 країн Європи. Наш колектив поїхав у складі 18 учасників.
У фіналі суперниками «Клерико» було п’ять титулованих колективів із Польщі, Боснії та Герцеговини, Сербії, Норвегії. Вишгородський танцювальний колектив у стилі «Джаз» посів 7 місце, у «Модерні» — 5-е — для збірної України це кращий результат за останні вісім років.
До речі, «Клерико» запрошували на фестивалі-конкурси у різні країни Європи і навіть на Чемпіонат світу з танцювального шоу в Німеччині.
Керівник колективу Ольга Пінчук відзначила високий рівень проведення Чемпіонату та дружню атмосферу: «Я щиро дякую всім нашим друзям, батькам, шанувальникам, Вишгородській міській раді, особливо міському голові Олексію Момоту та секретарю ради Тетяні Бражніковій, а також небайдужим людям за шалену підтримку та віру у наші сили. Окрема подяка Президенту благодійного фонду «Гіппократ» Ользі Решетняк. З їхньою допомогою ми зібрали необхідну суму для участі колективу у Чемпіонаті Європи.
Дуже корисно було почути і критику від титулованих суддів, і похвалу. Це для нас надзвичайний досвід».

Вишгородський міський голова
Олексій Момот:
«Щиро вітаю танцювальний колектив «Клерико» із високим результатом на Чемпіонаті Європи. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників. Ви молодці! Ми вами пишаємося!»