08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Золота осінь «Водограю»

Влас. інф.

29 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва розпочався XIV Міський фестиваль музичних колективів закладів освіти м. Києва «Золота осінь». У перший день фестивалю, засновниками якого є Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради КМДА і Київський Палац дітей та юнацтва, виступили інструментальні ансамблі різного напрямку. А наступного дня — естрадні і духові оркестри (дев’ять колективів із різних районів м. Києва та Вишгородський міський дитячо-юнацький оркестр-студія «Водограй» під керівництвом Наталії Тищенко).
Наші юні музиканти з особливим натхненням подарували глядачам (серед них — їхні батьки та колеги-ровесники) «Веселий марш» В. Шаїнського, «На годину раніше» А. Арутюнова і фантазії на тему українських пісень «Рідний край». Показавши ще й високий артистизм, «Водограй» зірвав найгучніші овації і в підсумку отримав приз глядацьких симпатій у номінації «Улюбленці публіки»!
Голова журі, професор, декан факультету духових та ударних інструментів Інституту мистецтв Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, заслужений артист України Анатолій Кузьменко назвав «Водограй» справжнім відкриттям фестивалю.
«Це було чудове свято духової музики, де ми не лише показали себе, представляючи місто Вишгород, а й побачили можливості та рівень наших колег – серед них були й колективи, яким уже понад 30 років. Отримали від цього справжню насолоду, гарний настрій і заряд творчої енергії, – ділиться враженнями директор і художній керівник «Водограю» Наталія Тищенко.
А дісталися ми Київського Палацу дітей та юнацтва комфортно, двома автобусами, в яких вільно розташувалися діти і музичні інструменти. Про це потурбувалася міська рада».
***
Вишгородський міський дитячо-юнацький оркестр-студія «Водограй» планує розширюватися, залучати якомога більше талановитих дітей. Охочі можуть записатися, прийшовши безпосередньо до оркестру за адресою: просп. І. Мазепи, 7-б (біля Вишгородської ЗОШ I-III ст. № 1). Довідки за тел: (098) 305-94-00.
Нині тут закінчується ремонт, тож діти займатимуться у теплих, затишних приміщеннях.

002

003

004

005

001