29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

У день народження Героя

3

Торі ШУМ
ФОТО – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

25 вересня біля інформаційного стенду подій Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відкрили пам’ятну дошку Костянтину Непопу — сержанту, командиру відділення 95-ї окремої аеромобільної бригади. Її відкриття приурочили до дня народження загиблого Героя. У цей день йому виповнилося б 37 років.
Звучали слова підтримки рідним, згадували Костянтина живим та не стримували сліз, бо втрата дійсно непоправна. Для когось він був другом чи просто хорошим знайомим, можливо, мав дещо різкий характер, але був щирим борцем за справедливість, принциповим депутатом районної ради.
Костянтин Непоп брав участь у миротворчих операціях під егідою ООН. У червні 2014 року добровольцем пішов захищати Україну від російських агресорів. У вересні під час бойових дій отримав поранення, та відразу після реабілітації повернувся на фронт.
2 лютого 2015 року в районі аеропорту Донецька автомобіль з українськими бійцями підірвався на фугасі, внаслідок чого Костянтин загинув…
Меморіальна дошка Герою-земляку встановлена за ініціативи ГО «Вишгород — наш дім» на чолі з депутатом міської ради Володимиром Лісогором за широкої підтримки ветеранів АТО, близьких та рідних.-(2)

-(3)

-(4)

-(5)

 

-(1)