31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Великий вчитель — надихає!

Галина СЕРБИНА, батьки та учні 5-Г класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузіря»

Посередній вчитель — розповідає,

гарний вчитель — пояснює,

видатний вчитель — показує,

великий вчитель — надихає!

У. Уорд

Ще не встигла Осінь своїм золотим пензлем розфарбувати місто у теплі відтінки «бабиного літа», як перший «посивілий» кленовий лист нечутно опинився під ногами. Для нього стихла музика осіннього вальсу… Лише колючі їжачки-каштани посміхаються перехожим та айстри щедро дарують краплі ніжної роси. Невидима повітряна нитка майстерно нанизує прозорі перлини, які падають із сивих хмар. Тим часом вчителі  поспішають до свого «Сузір’я». До тих, кому щодня дарують тепло і посмішки; кого вчать розрізняти добро і зло; з ким щомиті залишається частинка їх великої і світлої душі. Саме вони — ВЧИТЕЛІ – неозброєним оком помічають численні таланти наших дітей. І як справжні майстри, з ювелірною точністю, підбирають кожному його оправу!

Повний текст – читайте на сайті газети «Вишгород»

Мудрою і вчасною порадою стають на заваді хибних кроків і невиважених рішень. Власним прикладом надихають і допомагають досягти вершини знань. Щиро й відверто радіють і пишаються першими несміливими, але самостійними й важливими успіхами своїх галасливих підшефних!

Низький уклін вам, Вчителі, за те, що присвятили своє життя роботі з найскладнішим, найкрихкішим і найтоншим матеріалом — дитячим серцем і душею! Спасибі, що не залишаєтесь осторонь будь-чиєї проблеми. Ви –  завжди поруч: чи то у царстві цифр, теорем, аксіом і законів, чи у королівстві літератури і мови… Ваші знання відкривають завіси дорослого життя, до якого готуєте своїх учнів!

Ви з великою любов’ю сієте кожну маленьку зернину, з котрої формується і достигає справжнє золоте колосся! І дуже хочеться, щоб добро, посіяне вами, завжди поверталось добром! Щоб ви завжди були зігріті найщирішим і найпрекраснішим почуттям любові!

Зичимо вам здоровя, великих звершень у нелегкій, але такій необхідній праці. Загадайте бажання, і нехай воно обов’язково здійсниться! Нехай ваше «Сузір’я», в якому кожен із вас — яскрава і унікальна зірочка, сяє на безхмарному небі, вказуючи вірний шлях до знань!

Зі святом, дорогі наші вчителі! Нехай Творець захищає і береже вас!