28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Дорогі учні! Шановні батьки та вчителі!

Вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року! Окремо хочу звернутися до тих, хто цьогоріч іде до першого класу, а також студентів-першокурсників: із сьогоднішнього дня для вас починається світла дорога до знань та шлях до нових звершень. Київщина динамічно розвивається, тому нам потрібні освічені та кваліфіковані спеціалісти, які вміють і хочуть працювати заради розвитку та процвітання рідного краю.

Вірю в те, що кожен із вас зуміє розкрити свої здібності, таланти і чесноти, втілити мрії у життя. Нехай ці роки супровождуються незабутніми враженнями, а життєва дорога — успіхами та досягненнями. Опановуйте знання, набирайтеся досвіду, прагніть стати висококласними фахівцями, щоб своїми працею і талантом приносити максимальну користь Батьківщині! Переконаний, ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної землі, а набуті знання й уміння ви застосуєте на благо української держави. 

Шановні педагоги та батьки! Щиро вітаю вас із цим хвилюючим святом! Ваші знання, досвід та підтримка вселяють упевненість, допомагають правильно визначити пріоритети на життєвій стежині. Діти — майбутнє нашої країни! Ми маємо шалений інтелектуальний потенціал і можливості для його реалізації, а ви допомагатимете їм, майбутнім професіоналам, здобувати знання та навики. Саме молоді та щирі серця вестимуть країну до нових перемог, саме молодому поколінню під силу збудувати по-справжньому єдину і міцнуєвропейську державу. Від вашої старанності, працьовитості та цілеспрямованостізалежатиме не лише ваш успіх, але і доля завтрашньої України!

У цей день бажаю усім здоров’я, миру та натхнення! Терпіння вам, наснаги, вдалого навчального року та гарних оцінок! Зі святом!

З повагою

Голова Київської обласної державної адміністрації

Максим МЕЛЬНИЧУК