05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Із Днем знань!

dz1

Дорогі вишгородці!
Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь. Без перебільшення, його відзначають усі: від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили школу або вуз.
Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії, ба — навіть хобі, — лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.
Педагоги дошкільних освітніх установ, вчителі, викладачі – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їхнього таланту, відповідальності і професіоналізму залежить дуже і дуже багато. Відрадно, що з кожним роком в освітніх установах Вишгорода впроваджується безліч інноваційних програм, наші школярі перемагають на олімпіадах та успішно виступають на конференціях різних рівнів, а їхні наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності.
Зі святом 1-го Вересня! Вчителям та учням бажаю успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив лише приємні враження!

Вишгородський міський голова Олексій МОМОТ