25.02.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Із Днем знань!

dz1

Дорогі вишгородці!
Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь. Без перебільшення, його відзначають усі: від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили школу або вуз.
Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії, ба — навіть хобі, — лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.
Педагоги дошкільних освітніх установ, вчителі, викладачі – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їхнього таланту, відповідальності і професіоналізму залежить дуже і дуже багато. Відрадно, що з кожним роком в освітніх установах Вишгорода впроваджується безліч інноваційних програм, наші школярі перемагають на олімпіадах та успішно виступають на конференціях різних рівнів, а їхні наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності.
Зі святом 1-го Вересня! Вчителям та учням бажаю успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив лише приємні враження!

Вишгородський міський голова Олексій МОМОТ