28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Завтра починається сьогодні

5

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Для того, щоб мати повноцінне здоров’я, варто пам’ятати, що завтра починається сьогодні, і піклуватися про нього треба постійно. Тому влітку 2016-го найважливішим завданням для міської ради було організувати і провести на найвищому рівні оздоровчий період для юних вишгородців. Цього року за кошти міського бюджету оздоровилися 135 дітей із числа сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, талановитих та обдарованих дітей.

12 серпня ми зустріли групу, що налічувала 80 малих відпочивальників, які повернулися з узбережжя Азовського моря. Діти із захопленням ділилися враженнями, адже їм пощастило з погодою і два тижні вони мали змогу купатися у теплій морській воді, температура якої не опускалася нижче +24о С. Щоранку діти разом із фізкерівниками виконували зарядку на свіжому повітрі. На березі моря влаштовували рухливі ігри, конкурси, естафети, танцювальні марафони. Дітям сподобалася творчо спланована виховна робота, де вони мали змогу показати свої здібності, фантазію, вміння триматися на сцені, свій художній та естетичний смак. Вишгородці брали активну участь у масових заходах, що відбувалися на території зміни та у спортивних змаганнях. У програмі відпочинку були також численні екскурсії та прогулянка у відкрите море. 

Нагорода за будь-яку роботу — це щирі емоції і неприхована радість. Особливо приємно, коли це стосується дітей.
Нагадаємо, що цьогоріч маленькі вишгородці відпочивали у Бердянську (80 дітей) та в Сергіївці Одеської області (55 дітлахів).
Отже, своєчасна оптимізація всіх зусиль та ефективна співпраця депутатськоо корпусу — шлях до якісного оздоровлення дітей, яке і надалі залишається одним із пріоритетних завдань міської влади.
До речі, вперше на відпочинок до моря поїхали вихованці відділення легкої атлетики міської комплексної КП «УФКС» Вишгородської міської ради.

Щиро дякуємо міському голові О. Момоту за гарний відпочинок дітей у таборі «Молода гвардія» (м. Бердянськ). Сподіваємося, що наступного року буде охоплена більша кількість дітей із багатодітних родин, які дійсно цього потребують.
Батьки багатодітних родин та дітей-сиріт

DSCN1702

DSCN1704

DSCN1891

 

 

DSCN1384