28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Фестиваль Древніх

1

Влас. інф.

Вперше у Древньому Києві пройшов конкурс не серед людей, а серед міст. Всеукраїнський конкурс, присвячений річниці від Дня Хрещення Русі, проводився серед міст, які були засновані в епоху Київської Русі.
Древні міста України знайомили гостей Древнього Києва зі своєю історією, культурою та особливостями. Кожне місто презентувало щит із гербом та прапор.
Запровадили такий формат свята голова Асоціації малих міст України Павло Козирєв та автор проекту «Київська Русь» Володимир Янченко. Як одне з історично найбагатших міст Київщини позмагатись запросили й Вишгород.
Представляли наше рідне місто Олександр Шамота (від міської ради), муніципальний дитячо-юнацький оркестр-студія «Водограй» (керівник – Наталія Тищенко), percussion-band «Drum Station» (керівники – Олена Могиль і Андрій Мороз), провідний науковий співробітник Вишгородського історико-культурного заповідника Вадим Перегуда.
Вишгородський оркестр-студія «Водограй», барабанщиці «Drum Station» підкупили журі фестивалю майстерністю. І попри те, що професійні барабанні палички залишились у Вишгороді, їм швиденько знайшли заміну — творчий Андрій Мороз вирізав їх із гілок. Павло Козирєв, один із ініціаторів і організаторів Фестивалю, особисто висловив своє захоплення, поспілкувався з дівчатами та запросив їх у м. Українку.
Результат: Вишгород — на першій сходинці. А герб Вишгорода упродовж року прикрашатиме Михайлівські ворота у Парку «Київська Русь».
Окрім того, вишгородці отримали 50% знижки на відвідини Парку.
Учасники творчих колективів дякують Вишгородському міському голові Олексію Момоту та міськраді за організацію поїздки та можливість зануритись в епоху Київської Русі.
Древній Київ у Парку «Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району Київської області. Доїхати можна маршрутками від ст. метро «Видубичі» або власним транспортом. Початок роботи Парку о 10:00, початок театралізованої програми о 14:00. Ціна квитка — 150 грн, для пенсіонерів і студентів — 80 грн, для дітей шкільного віку — 50 грн. Дошкільнята відвідують Парк безкоштовно.