29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Купання без пригод

В сонячні дні на берегах водойм, відпочивальники нерідко забувають про правила безпечної поведінки на воді. Між тим, особливу небезпеку становлять саме ставки та невеличкі озера, берегові лінії річок та Київського водосховища, де наразі фіксується збільшення кількості загибелі людей.

Сьогодні на території Вишгородського району — чимало несанкціонованих місць масового відпочинку біля водоймищ із порушеннями вимог «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України»: там не провадяться водолазні обстеження дна акваторії, не облаштовані медичні й рятувальні пости, відсутні рятувальні засоби, територія для купання не позначається буями, не оформлюються паспорта пляжів та інше. Так, на рекреаційній зоні в м. Вишгород (алея імені Героя України Семена Поташника) проводяться роботи щодо облаштування несанкціонованого відпочинку людей біля води.

Нагадуємо, що не дотримання власниками (користувачами) водних об’єктів даних Правил становить значну загрозу життю та здоров’ю людей.

Варто обирати тільки спеціально відведені для купання місця. Не пірнайте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води зі швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.