24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Новий храм з Божою поміччю

3

Олександр КОНОНЕНКО
ФОТО — (див. стор. 1, 7) автор, «Вишгород»

26 липня у м. Вишгороді на просп. Т. Шевченка, 5-а відбулося освячення наріжного каменю церковної зали храму Архістратига Гавриїла парафії св. Володимира. Чин освячення звершив намісник Патріаршого престолу УПЦ КП митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Єпіфаній. Окрім громади парафії, були запрошені священики Вишгородського благочиння, голова Вишгородської РДА Олександр Горган, міський голова Олексій Момот, радник міського голови — президент Благодійного фонду «Святої Ольги» Володимир Малишев, представники громадських організацій міста і району.
По завершенні богослужіння владика Єпіфаній звернувся з поздоровленням до жителів і гостей Вишгорода, дітей і молоді, побажав Божої допомоги у побудові нового храму. Особливо він наголосив на тому, що кожен із нас повинен молитися за спокій та мир для України: «Молімося за Україну! Об’єднуймо нашу Церкву! Духовне єднання у храмі Божому — потужна сила та наша сходинка до Царства Божого».
Владика подякував меценатам та жертводавцям за їх внесок, вручивши їм церковні нагороди і грамоти. Зокрема, орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого нагороджений Юрій Сагайдак, архієрейськими грамотами — Юрій Дніпровський, Владислав Гниляков, Віктор Лєжєйко, Ігор Бондар і Юрій Сагайдак.
З вітальним словом звернулись до присутніх і голова Вишгородської держадміністрації Олександр Горган та Вишгородський міський голова Олексій Момот. Олексій Вікторович поздоровив усіх з визначною подією для міста і району, а також зауважив, що в цей тяжкий для країни час будівництво нового храму Божого — це іще одна надія нашої православної віри на закінчення війни та мир для України.

kaps-(1)

kaps-(2)