03.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

От би у Вишгороді було…

Звісно, кожен свідомий вишгородець хоче бачити своє місто красивим, затишним, зручним для проживання і відпочинку. Чого ще не вистачає для цього — редакція поцікавилася у вишгородців та гостей міста.
Валентина Андрієвська:
— Давно мрію, аби у центрі міста був справжній потужний фонтан, можливо, навіть музичний. Хай би прохолода рятувала від літньої спеки, а шум води і краса музики створювали позитивний настрій людям. Адже фонтанчик, що біля «Енергетика», збирає багато задоволених дітлахів і дорослих, тільки його замало. Вишгород не має дефіциту водних ресурсів, тому, гадаю, спорудити великий фонтан — цілком можливо.

1 (1)

Інна Осипенко:
— Охоче підтримую свою подругу. І додала б про красиві квіти — одно- і багаторічні, зелені газони, на яких можна було б і відпочити, як у центрі Києва біля Майдану, і про зручні лавочки. Проте є й інша сторона «медалі». На жаль, не всі вміють цінувати чийсь труд і рукотворну красу. Боюся, що й цю омріяну нами ідилію спаплюжить байдикувата несвідома молодь — пляшками з-під пива, папірцями та іншим сміттям, яке сьогодні безсоромно розкидає в місцях відпочинку, де на ранок усе це прибирають комунальники-жінки, часто пенсійного віку.
Валерій Войнаровський:
— Часто гуляю зі своїм собакою біля лісу, що за школою «Сузір’я». Поруч за часів попереднього керівництва району мали звести чи то будинок, чи то кілька багатоповерхівок. Проте там уже давно все позаростало кущами та чагарниками. Але ж який гарний вигляд звідси — на Вишгород і на столицю, яку видно, ніби на долоні. Дуже жаль, що таке місце пропадає задарма. Ось би де розбити красивий парк! Тут особливо затишно було б нашим дітлахам із мамами — поблизу немає великого руху машин, навпаки — ліс чистить повітря. Та й взагалі — тихо, спокійно. Це ідеальне місце для відпочинку!

1 (1)
Олег Дубинець:
— Знаю, що наші вишгородські хокеїсти змушені їздити на тренування до Києва, раніше їздили навіть у Бровари — в ТРЦ «Термінал». Тим часом ХК «Вишгород» прославляє наше місто з його символікою на змаганнях різного рівня, у тому числі й на міжнародних.
Чому б не потурбуватися про наших хокеїстів, аби — замість оббивати чужі пороги на шляху до перемог, мали змогу тренуватися у себе вдома. Та й юна зміна підростала б завдяки досвідченим хокеїстам. Однозначно: у Вишгороді має бути льодова арена!
Антоніна Дикун:
— Я — молода мама. Тому найбільше, про що хвилююсь, — так це про дитячі садки, яких так катастрофічно бракує у Вишгороді.
Спілкуюся з мамами і знаю про черги до дитсадків і про велику переповненість груп, де вихователям доводиться нелегко, а діти, звісно, не отримують належної уваги. Сьогодні мені є куди піти з дитиною, де погуляти — в холодочку дерев чи на майданчику, а от що буде завтра — оце питаннячко!
Олекса Мішин:
— Ми із сім’єю часто приїздимо до Вишгорода у вихідні. Маємо двох дітей до семи років. Гуляючи по набережній, можемо випити кави, чаю, з’їсти морозива, перекусити чимось у тутешніх кафешках. А от повноцінно погодувати дітей — ніяк. Було б дуже зручно, аби в місті функціонувало кафе здорової їжі — пообідали б дітлахи, та й ми, дорослі, також би залюбки — і можна залишатися в місті надовше.

1 (2)
Оксана Величко:
— Люблю тварин, тож маю домашнього улюбленця — добермана. Він так радіє, коли прихожу з роботи! А от вигуляти його — справа непроста. На вулиці це не зовсім зручно. Багато перехожих, особливо з дітьми, дивляться на нас з відвертою обережністю. І я така не одна. На вулиці часто можна почути: «Вигулюйте своїх собак у спеціально відведених місцях!» А де вони, ці місця? Покажіть їх! Ніхто не покаже. Немає їх у Вишгороді. А чотирилапих — усе більше на наших вулицях… Про що мрію іще? Про кав’ярню, куди можна прийти із домашнім улюбленцем — котиком, песиком, папугою, хом’ячком: відпочити з друзями нашими меншими.
Кость Кацімон:
— От би у Вишгороді був величезний торговельний комплекс — з ковзанкою, басейном чи аква-парком, звісно — на околиці, де за Генпланом мають бути нові квартали. Навколо — ще й стадіон, спортивні й дитячі майданчики, прогулянкові доріжки — теренкури (пішохідні, вело- і туристичні маршрути, де й змагання можна влаштовувати). Маршрут автобусу № 1 зробити з ранку до вечора і з дач «Дніпро» до в/ч Нац. гвардії — із заїздами на «Гористе», «ГАЕС», «Дідовицю», новий цвинтар.