31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Війна не закінчилась!

Аліна МАКОВСЬКА
ФОТО — Анатолій ШУГАЙЛО, спеціально для «Вишгорода»

В ніч на 14 липня волонтери благодійного фонду «З відкритим серцем у майбутнє» в складі Шугайло Ірини, Шугайло Анатолія, Іванова Трохима, Демінського Геннадія та Шкуренко Вадима черговий раз вирушили до зони АТО, зі слів волонтерів розумієш, що ситуація не змінюється взагалі, ті ж обстріли, напружена ситуація та значна кількість постраждалих…
Завдяки небайдужим громадянам, волонтерам вдалось зібрати необхідну допомогу для бійців, яку вони відвезли в 25 батальйон «Київська Русь». До речі, так випадково склалося, що рівно рік тому волонтери відвідали ту ж позицію та 25 батальйон, за цей час у зоні АТО спокійніше не стало.
«Приїхавши до зони АТО складається відчуття, що потрапляєш зовсім в інший світ, немає елементарних речей для звичайного життя, кожен день хлопці знаходяться в критичних умовах, кожен день вони відчувають страх та біль і це неможливо передати на словах адже хто не відчув це на собі там, той не відчує це тут, де спокійно всі ходять працювати, а потім тихо та спокійно проводять свій час в мирній обстановці, і ніякий «Град» не пролітає у тебе над головою» — розповідає Голова БФ «З відкритим серцем у майбутнє», Ірина Шугайло.
Як зауважив Іванов Трохим, «Дуже шкода бійців на позиціях в таку спеку, а поблизу немає жодного дерева, щоб сховатись від сонця. Перебуваючи там з ними водночас відчуваєш і образу на таке ставлення до героїв зі сторони влади і відчуваєш приємне почуття від того, що хоч якось допомагаєш їм та маєш можливість особисто поспілкуватись з нашими захисниками». Трохим Іванов також додав, щоб люди не залишались байдужими до ситуації в країні та продовжували допомагати тим, хто за наш з вами спокій віддає своє життя.
Але не дивлячись на такі моменти, хлопці як і завжди тепло зустріли волонтерів та залишили їх у себе на ніч, щиро дякували усім за допомогу, за те, що не забувають про них, дуже зворушили бійців і дитячі малюнки, які і в найскрутніший час гріють серце та служать як оберіг.
Ще раз хочемо усім нагадати, що війна не закінчилась, вона як тривала так і триває і наших героїв стає все менше.
Щиро дякуємо за допомогу усім, хто в такий скрутний для країни час зміг допомогти хлопцям, а також окремо дякуємо за довіру і підтримку українській діаспорі в особі Наталії Парчевської та Валентини Бардакової, які мешкають в Америці на протязі двох років та не дивлячись на це допомагають бійцям!