05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Останній дзвоник-2016

1

У ліцеї 14 випускників

Влас. інф.
ФОТО – Дмитро ЮРЧЕНКО, спеціально для «Вишгорода»

28 травня випускники Технічного ліцею НТУУ КПІ м. Вишгорода кружляли у вальсі, отримували атестати зрілості, проходили під рушниками й запускали повітряні кульки.
Із успішним закінченням навчання випускників вітали вчителі, батьки, перший директор ліцею — заслужений вчитель України Людмила Кутаф’єва.
Останній дзвоник для ліцеїстів лунав 27 травня. На урочистій лінійці традиційно відзначили кращих учнів – учасників II етапу конкурсу захисту дослідницьких робіт Малої академії наук (Марія Мокра та Лаура Кьоль) і III етапу конкурсу захисту дослідницьких робіт Малої академії наук (Михайло Мокрий). П’ятеро випускників закінчили курси КПІ на базі ліцею.
А вчительку математики Валентину Ліщинську нагородили дипломом управління освіти Київської облдержадміністрації.
Ліцеїсти поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у м. Києві, біля якого випускниця Яна Буланова виконала акапельно «Пливе кача».

І злітали в небо голуби

Влас. інф.
ФОТО – Валентина ЧИСТЯК, «Вишгород»

53-й випуск перегорнув іще одну сторінку історії Вишгородської ЗОШ № 1. 2015-2016 навчальний рік закінчили 792 учні. Серед них – 41 випускник-одинадцятикласник та 68 дев’ятикласників; 37 учнів – з високим рівнем навчальних досягнень – отримали похвальні листи.
Директор школи Олег Тимченко привітав педагогів та школярів зі святом Останнього дзвоника і вручив грамоти учням-переможцям районних і обласних олімпіад, МАН, творчих конкурсів (лідер серед них – випускниця Олександра Пождема) та вчителям, завдяки яким здобуто перемоги, – Тамарі Рихлик, Юлії Клименко, Наталі Борисевич, Людмилі Гаврильчиній, Мілені Гегельській.
Педагогічний та учнівський колектив школи привітала начальник відділу освіти Вишгородської РДА Тетяна Фороща, подякувавши за плідну роботу та побажавши набратися сил за літо і в наступному році показати ще вищі результати навчання.
Випускників вітали першокласники, перші вчителі Катерина Чабарай та Олена Мельник, батьки і вся шкільна родина, тричі вигукнувши: «Вітаємо!»
І злітали в небо голуби – символ миру і мрій! І струмочком проходили одинадцятикласники під вишитими рушниками – на щасливу долю і удачу.
Випускники у РБК «Енергетик» прощалися зі школою та вчителями, підготувавши для них цікаву святкову програму. Класні керівники 11-А та 11-Б – Галина Петрук і Людмила Школьна із радістю і сумом водночас бажали їм успіхів у дорослому житті і щасливої долі. Раділа за своїх учнів Галина Яківна – її вихованці Олександра Пождема та Олег Бондар отримали золоті медалі, Роман Рудницький – срібну.

Останній дзвоник у «Надії»

Влас. інф.
Фото – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Розквітають посмішки, сяють обличчя, всі урочисті і зворушені – настало довгоочікуване учнями спеціальної школи «Надія» свято Останнього дзвоника. Хтось із нетерпінням очікує канікул, хтось завершує першу сходинку навчання у початковій школі, хтось переходить у останній клас, а п’ятеро випускників – Микола Григорьєв, Діана Мережа, Армен Мартіросян, Дмитро Ковшун та Леонід Чичота – переступлять поріг школи востаннє у якості учня і попрямують у доросле життя.
Підсумовуючи результати роботи закладу за навчальний рік, виступив директор школи Володимир Дука. Молодші школярі, батьки та вчителі щиро привітали випускників.
Розділити радість свята завітало багато гостей із добрими словами та подарунками: Андрій Пещерін – депутат Київської обласної ради та Трохим Іванов – заступник Вишгородського міського голови, Володимир Малишев – президент Благодійного фонду святої Ольги (див. фото на стор. 1), Ольга Решетняк – президент Благодійного фонду «Гіппократ» (НА ФОТО), Жанна Кондратюк – завідувач районної ПМПК, Валентина Скора – заступник директора районної дитячої бібліотеки, Людмила Чуркіна та Ірина Чубарук – представники міжнародного Благодійного фонду «Жовто-блакитні крила», Дмитро Кондрашкін – представник Благодійного фонду «Україно, я за тебе», Світлана Ворвинець – директор районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.
Випускники щиро дякували за привітання та подарунки.
Нарешті пролунав дзвоник, сповіщаючи про початок літньої пори – пори відпочинку та радості, а для випускників – пори переходу до нового дорослого життя.

«Щоб їм завжди в житті усім щастило, здійміться вгору швидше, рушники!»

Влас. інф.
ФОТО — Дмитро ЮРЧЕНКО, архів ВРГ «Інтелект», спеціально для «Вишгорода»

Вишгородська районна гімназія «Інтелект» цього року випустила 86 четверокласників, 94 дев’ятикласники і 51 одинадцятикласника. Останній дзвоник лунав на шкільному подвір’ї гімназії двічі: 25 травня — для початкової школи і 27 травня — для старшокласників (розпочався мирним флеш-мобом і закінчився вальсом випускників /постановник — соціальний педагог Світлана Бєльченко; автори сценарію заступник директора з виховної роботи Тетяна Нагородна та педагог-організатор Ірина Радченко).
Усі номери програми було дуже добре видно і чути – цього року їх не заступали численні батьки «першачків» (які масово фотографують своїх чад — кожного індивідуально). Розумну організацію урочистого заходу відчули всі його учасники — від учнів і випускників до гостей. Серед них: голова Вишгородської РДА Олександр Горган, керівник апарату Вишгородської ВРДА Леся Махновець, директор міжшкільного навчально-виробничого комбінату Микола Федірко, головний редактор газети «Вишгород» Марина Кочелісова, а також колишня адміністрація гімназії (директор Вишгородської міжрайонної виконавчої дирекції Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Людмила Бондарчук і проректор Інституту екології, економіки та права при Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова Любов Лісовська) і багаторічний учитель «Інтелекту», а нині головний спеціаліст закладу післядипломної освіти при Київській ОДА Олена Альохіна.
Востаннє в якості гімназистів зайшли на шкільне подвір’я 11-А (класний керівник Ірина Радченко) і 11-Б (класний керівник Михайло Чабарай) — у вишиванках, тримаючи руку на серці під час виконання Державного гімну України. Під батьківськими рушниками — на щастя! — вийшли зі стін рідної школи.
Родинна атмосфера останнього шкільного дзвоника огорнула й випускний бал (28 травня у РЦТ «Дивосвіт»). Т. в. о. Вишгородського міського голови Тетяна Бражнікова вручила подяку міськради колективу гімназії та найактивнішим випускникам, які брали участь в усіх шкільних заходах і спортивних змаганнях, а також «срібну» медаль Владиславу Лозі (11-Б). А далі були привітання, побажання і зворушливий танок батьків з дівчатами-випускницями — вальс-прощання і водночас запрошення до нового (дорослого) життя.

vipysk-(1)

vipysk-(2)

vipysk-(3)

vipysk-(4)

vipysk-(5)

vipysk-(6)

vipysk-(7)

vipysk-(8)

vipysk-(9)

vipysk-(10)

vipysk-(11)

vipysk-(12)

vipysk-(13)

vipysk-(14)

vipysk-(15)

vipysk-(16)

vipysk-(17)

vipysk-(18)

vipysk-(19)

vipysk-(20)

vipysk-(21)

vipysk-(22)

vipysk-(23)

vipysk-(24)

vipysk-(25)

vipysk-(26)

vipysk-(27)

vipysk-(28)

vipysk-(29)

vipysk-(30)

vipysk-(31)

vipysk-(32)

vipysk-(33)

vipysk-(34)

vipysk-(35)

vipysk-(36)

vipysk-(37)