29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Ігор Кашка привіз пояс ISKA

3

Із 17 до 22 травня в Штутгарті (Німеччина) проходив чемпіонат світу з кікбоксингу за версією ISKA. Понад 600 спортсменів із 35 країн світу взяли участь у чемпіонаті.
Федерацією кікбоксингу спільно з Міністерством молоді і спорту України були відібрані 14 найкращих кікбоксерів, які в складі збірної команди відстоювали честь нашої держави. У результаті – українці завоювали дев’ять золотих, 13 срібних і сім бронзових нагород!
Вишгородський кікбоксер, вихованець клубу «Кшатрій» Ігор Кашка другий рік поспіль виборов пояс чемпіонату. Підтримував молодого спортсмена тренер Сергій Шпак. (Українці не раз виступали у цій версії кікбоксингу за кордоном. У 1991-му «золото» на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA в Парижі завоював Віталій Кличко.)
Ігор Кашка прийшов у кікбоксинг у віці 16 років. Але вже у 18 – став призером Чемпіонату світу. У 2014-му виборов «золото» у Санторіні. Повернувшись із чемпіонату, хлопець вирішив захищати цілісність української землі. Тому вже у червні добровольцем (у полку «Азов») проходив службу у зоні АТО на Сході України.
Вітаємо переможців та зичимо їм подальших успіхів. Ми вами пишаємось.
А Сергій та Ігор дякують за постійну підтримку та допомогу в організації поїздки меру Вишгорода Олексію Момоту і голові ВГО «Молода Країна», депутату Київської обласної ради Андрію Пещеріну та «Азову».