29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Дні здоров’я зі «SWISS-TRADE»

8

Swiss logo

Ольга РЕШЕТНЯК, президент БФ «Гіппократ»
ФОТО – архів Фонду, спеціально для «Вишгорода»

Із лютого 2016 року почала працювати спільна медична програма Благодійного фонду «HIPPOCRATES» та швейцарської компанії «SWISS-TRADE». Мета програми – планове обстеження та санація дітей, які навчаються у Вишгородській районній спеціальній загальноосвітній школі «Надія».
Перший крок – це стоматологічна допомога. Протягом декількох місяців було обстежено 23 дитини, батьки яких дали на це згоду. Маленьких пацієнтів проконсультувала команда лікарів: дитячий лікар-стоматолог, стоматолог-хірург та лікар-ортодонт.
Усі діти в залежності від віку та стоматологічного статусу були поділені на диспансерні групи спостереження. Кожну дитину лікарі, які співпрацюють з Благодійним фондом «HIPPOCRATES», будуть обстежувати кожні 3-6 місяців та – у разі необхідності – надаватимуть планову стоматологічну допомогу на період навчання в школі. Для дітей із множинним карієсом та його ускладненням, яким неможливо провести втручання, за попередньою згодою батьків буде надано планове лікування під «медикаментозним сном». Окрім наданої стоматологічної допомоги, всі отримали засоби індивідуальної гігієни, що були підібрані для кожної дитини окремо, враховуючи її статус.
Благодійний фонд «HIPPOCRATES» висловлює щиру подяку керівництву та вчителям Вишгородської районної спеціальної загальноосвітньої школи «Надія» та завучу Лідії Іванівні Шкурко за організацію обстеження дітей, керівництву компанії «SWISS-TRADE» та особисто Тетяні Шинкарук за наданні засоби гігієни та небайдужість, виявлену співробітниками компанії, за підтримку Фонду та за можливість подальшої співпраці.
Довідка.
Благодійна організація «Благодійний фонд «HIPPOCRATES» діє відповідно до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації». Фонд не має на меті одержання прибутку для його наступного розподілу між засновниками та учасниками. Основною метою фонду є провадження  благодійної діяльності у сфері охорони здоров’я.
Заснований «Благодійний фонд «HIPPOCRATES» у 2002 році Віктором Решетняком. Під його керівництвом здійснювалась постійна фінансова підтримка ВРС ЗОШ «Надія», адресна грошова допомога на лікування мешканцям міста Вишгорода та Вишгородського району, виділення коштів на придбання медикаментів та медичного обладнання для лікарень і фельдшерських пунктів.
Із березня 2015 року президентом БФ «HIPPOCRATES» є Ольга Решетняк. 

HRIS7703

IMG 2068

logo

1. Президент БФ «HIPPOCRATES» – кандидат медичних наук, доцент кафедри терапевтичної стоматології НМАПО ім. П. Л. Шупика Ольга Решетняк
2. Ольга Решетняк: «Наші друзі і підопічні – учні школи «Надія»
3. Лікар-ортодонт, магістр медицини Віра Магльона оглядає особливого пацієнта