06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Врятуйте Тараса!

tarasЗдоров’я – найцінніше, що є в нашому житті. І це розуміє кожен, хто хоча б раз опинявся у безвихідному становищі, коли хворів сам або хтось із близьких.

У безвихідному становищі опинився Тарас Анатолійович ГОНТАРЕНКО (1973 р. нар.), який після двох операцій тромбозу і некрозу кишечника уже 3 тижні — у реанімації, і лікарі розводять руками стосовно його подальшого стану здоров’я. На даний момент стан хворого тяжкий і кожного дня потрібні кошти на медикаменти. Йому доведеться перенести ще не одну операцію, на яку також необхідні кошти.

У Тараса немає своєї родини — і єдина людина, яка разом з лікарями бореться за його життя – це його мама, Надія Павлівна. Грошей на лікування катастрофічно не вистачає, і родина сподівається на допомогу небайдужих людей. Перебуваючи у стані крайнього виснаження, Надія Павлівна продовжує молитися за здоров’я свого сина та вірить, що він стане на ноги.

 Людину, яка не хоче помирати, можна врятувати. Тарас хоче жити! І кожен із вас може зробити свій внесок в його подальше життя. Добро повертається добром. Тому всі, хто знає Тараса і вже йому допомагає, вірять, що знайдуться добрі люди, які продовжать його життя.

Діагнози Тараса:

?      Тромбоз судин селезінки

?      Спленектонія

?      Внутрішньочеревна кровотеча

?      Постгеонемічна анемія

?      Міжартеріальний тромбоз з некрозом тонкої кишки

?      Цирозно-гемороїчний перитоніт

Реквізити для допомоги: Карта Приватбанку 5167987201823628

Телефон Надії Павлівни (мами Тараса) (067)997-36-83