21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нові перемоги – нові вершини

2

Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»
ФОТО – архів колективу «Домісолька»

Шануймося, друзі,
Плекаймо таланти
У цім горобиновім ріднім краю,
Дай, Боже, нам сили стоять, як атланти,
У всьому підтримать Вітчизну свою.

Під таким девізом, у рамках проекту «Безхмарне небо для дітей», 22 квітня у актовій залі Київського технікуму готельного господарства проходив VIII Міжнародний  благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна». Тут презентували свої творчі досягнення і вихованці ансамблю хорового співу «Домісолька» Вишгородського міського Центру творчості «Джерело». І в підсумку – стали переможцями та володарями призових місць.
Організатори (Міністерство культури України, Київський університет туризму, економіки і права та Київський технікум готельного господарства; Асоціація фольклорних фестивалів, туристичний оператор «Алітас-тур» та ін.) створили здоровий дух змагань між художніми колективами і обдарованими особистостями. І не випадково наша «Домісолька» (керівник – Ганна Покровська) показала себе пречудово: стала лауреатом 1-ої премії у номінації «естрадний вокал»
(1 категорія, 7-9 років).
Кращими були джерелята і в сольних виступах: Уляна Красковська (5 років) підкорила всіх членів журі і виборола 1-ше місце; Марта Горбаченко і Даринка Кумко – 2-гі місця у своїх вікових категоріях, Артем і Аріанна Ніколини – 3-тє місце. Усі вони отримали дипломи та медалі, а старша група колективу – Диплом і Кубок фестивалю.
Задоволені успіхами, діти давали журналістам телеканалу «ТРК Київ» інтерв’ю, брали участь у майстер-класі, бажаючі записувались на відпочинок за кордон.
****
А за день на «Домісольку» чекала сцена Всеукраїнського телевізійного фестивалю мистецтв «Зіркафест. Моя Україна» і оцінювання поважним журі – відомими викладачами Київського державного вищого музичного училища ім. Глієра та фахівцями естрадно-циркового мистецтва. І знову – перемога! 1-ше місце серед учасників 5-6 років, 2-ге – серед учасників 7-9 років.
1-ше місце, медалі і Кубки вибороли солістки Крістіна Бондаренко та Марта Горбаченко, 2-ге місце – Дарина Кумко.
У підсумку діти отримали 19 медалей! А як заохочувальні призи – сертифікат на поїздку до парку «Київська Русь» (на 25 осіб) та фішки на безкоштовні ігри в торговельно-розважальному центрі «Dream Town».
Ганну Покровську, під керівництвом якої вихованці впевнено прийшли до перемог, директор телепроекту Лариса Редько відзначила подякою за вагомий внесок у створення духовних цінностей підростаючого покоління та активну професійну діяльність на ниві відродження і розвитку національної культури.